Keystone logo
Коста-Ріка

Найкращі університети для Магістратури Програми в Коста-Ріка 2024

Кількість установ: 24
  • San José, Коста-Ріка

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Monterrey, Мехіко
  • Buenavista, Мехіко
  • + 36 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Cuesta de Moras, Коста-Ріка

  Universidad Panamericana народився в Коста-Риці в 1988 році як п’ятий приватний університет, належним чином уповноважений органом управління приватними університетами CONESUP (сесія № 125-88 від 17 грудня 1988 р.), Як важлива альтернатива, яка надається костариканцям розвиватися як справжні професіонали. У нашій академічній пропозиції ми запропонували інструктаж професіоналам, які сьогодні виділяються як чудові чиновники приватного або державного сектору в кар’єрі на рівні бакалаврату, бакалаврату та магістра, такі як право, архітектура, медсестринство, адміністрація, бухгалтерія, людські ресурси Англійська, дошкільна, системна інженерія, промислова інженерія, цивільне будівництво, рекламний дизайн, реклама та ін. Цивільне будівництво, рекламний дизайн, реклама, серед іншого. Цивільна інженерія, рекламний дизайн, реклама, серед інших. Сьогодні наш університет також пробивається до сільських районів, переміщуючи кафедру в ці місця з відкриттям регіональних штаб-квартир, щоб жителі всієї Коста-Рики мали доступ до нашої академічної професійної підготовки, і це зростання є ще одним прикладом спроможність та лідерство, що характеризують цей освітній центр і, в свою чергу, є найкращим прикладом підтримки та престижу, який отримують його студенти, є найкращим прикладом підтримки та престижу, які отримують його студенти

  • San José, Коста-Ріка

  У той час, коли підтверджується, що нові покоління обирають спосіб життя без серйозних ускладнень, коли швидке, легке та просте стає критерієм відбору для прийняття рішень, стає ще більш актуальним виділити тих, хто протистоїть тенденціям і, навпаки, дедалі частіше обирають якість, серйозність, консолідованість наукових установ або пошук престижу та надійної інфраструктури при виборі університету. В Університеті медичних наук, UCIMED, ми не лише боролись за якість та досконалість наших студентів, але ми перетворили ці цінності на спосіб життя і включили їх у нашу ДНК. Як його ректор, немає нічого, що мене радує більше, ніж національне визнання влади, медичної спільноти, медичних працівників, батьків, студентів та випускників. Це визнання не лише на національному рівні, воно йде набагато далі і підтверджується зростанням кількості студентів з різних куточків регіону, які приєднуються до нашої університетської спільноти, міжнародних організацій, з якими ми підписуємо угоди, або з компаніями, які найняти наших випускників.

  • Cartago Province, Коста-Ріка

  Отримайте теплий прийом від Університету Флоренсіо дель Кастільо, який ми тепер називатимемо UCA. Наш університет - це академічна установа, яка була заснована в 1995 році для задоволення потреб населення, яке шукало різні академічні варіанти на рівні університету. Сьогодні, більш ніж через двадцять років, ми залишаємось на ринку як надійний університет, який зріло та відповідально приймає соціальні та технологічні зміни. Нашою філософією завжди було обслуговування клієнтів, тобто молодих людей, які є майбутнім нації, готової до змін; Ми прагнемо підтримувати їх через тренувальний процес, досягати їх цілей і тим самим досягати успіху. Розгляньте, шановні відвідувачі, цей віртуальний простір як свій дім. Цей веб-сайт був розроблений, щоб зробити ваше перебування у нас приємнішим.

  • Geneva, Швейцарія
  • San José, Коста-Ріка
  • + 2 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • San Pedro, Коста-Ріка

  Наша мета - зробити значний внесок у навчальні процеси в галузі дизайну, мистецтва, управління бізнесом та технологій, маючи на меті підтримку розвитку креативної індустрії. Впроваджуючи сучасні освітні програми, орієнтовані на студентів, та будуючи союзи з лідерами галузі, творчі професіонали отримують необхідні інструменти для сприяння прогресу інноваційного суспільства.

  • San Pedro, Коста-Ріка

  У світі постійних змін я запрошую вас навчатись як професіонали та завжди бути в курсі постійної освіти. У нашому університеті ми завжди заохочуємо наших студентів розвивати активне мислення, ми стимулюємо творчість, інноваційний розвиток та колективну роботу, щоб наші випускники мали змогу вирішувати проблеми та прискорені технологічні зміни.

  • San Pedro, Коста-Ріка

  Наша мета - Навчати, викладаючи, досліджуючи та соціальних проекцій, високо відданих професіоналів, здатних розвиватися в національному та міжнародному середовищі, з високим духом досліджень та інновацій, міцною мораллю, глибокою чутливістю людини та чітким баченням майбутнього .

  • San José, Коста-Ріка

  Університет FUNDEPOS створений в Коста-Ріці в результаті трьох історичних освітніх подій в галузі економічних наук. Перший із них - з приходом Національного університету в 1983 р. Зі штаб-квартирою в Сан-Дієго, штат Каліфорнія, США, який запровадив першу в країні професійну магістерську програму з ділового адміністрування. Другий історичний момент настав у 1993 році, коли ця програма була передана, з точки зору її адміністрування, Університету Коста-Ріки (UCR). З цією метою було створено Фонд аспірантури та досліджень в галузі економічних наук (FUNDEPOS).

  • Heredia, Коста-Ріка

  До УНА передує Ескуела Нормаль де Коста-Ріка (1914), присвячена підготовці вчителів, і Нормальний начальник Ескуела (1968), завданням якої стала підготовка вчителів середньої школи. Від обох закладів він успадкував не лише інфраструктуру, а й педагогічну культуру, яка згодом позначиться на його освітньо-викладацькому та гуманістичному покликанні. Коли було створено UNA, Звичайні школи Переса Зеледона та Ліберії стали регіональними секціями нового державного університету.

  • San José, Коста-Ріка

  Завдяки своїй престижності та траєкторії, університет Кастро Каразо покликаний гарантувати всім людям, без різниці етнічного походження, статі, віку, різних здібностей, соціального стану, стану здоров'я, релігії, думок, уподобань або сімейного стану, доступ до якісного середовища для викладання та навчання. Завдяки доречній та ефективній вищій освіті Університет Кастро Каразо має на меті сприяти індивідуальному та колективному добробуту, розвиваючи у своїх студентів здатність досягати своїх мрій, професійних цілей та повного інтелектуального потенціалу. Подібним чином це дає їм можливість нести свою спільну відповідальність як підприємливі, продуктивні, креативні та етичні громадяни у мінливому та полікультурному світі. Для цього Університет Кастро Каразо пропонує офіційні та неформальні програми загальної, професійної та екологічної освіти. Він також надає послуги з розвитку та підтримки студентів для забезпечення успіху своїх студентів у їхніх життєвих планах.

  • San José, Коста-Ріка

  Університет Сан-Маркос бере свій початок у першій комерційній школі, яка була створена в Коста-Ріці в 1922 році під назвою Торгова школа Мануеля Арагона, що спеціалізується на викладанні бухгалтерського обліку та комерції, назва, яка залишалася чинною протягом багатьох років . З плином часу приватна комерційна освітня система в нашій країні еволюціонувала, і цей перший комерційний навчальний заклад був перетворений на парауніверситетський заклад у 1974 році під назвою Instituto de Profesionalización en Ciencias Accountants Manuel Aragón (IPECCO), зберігаючи, як було у своїх витоках спеціальність викладання бухгалтерського обліку та ділового адміністрування.

  • Curridabat, Коста-Ріка

  УАСА відкрила свої двері для студентів у 1976 році як некомерційний фонд відповідно до законодавства Коста-Рики. Це перший приватний університет у цій країні. Наше бачення "Стати видатним Університетом Коста-Рики серед науковців, дослідників та соціальних проекцій". Наша місія "Навчати професіоналів в рамках поваги та свободи, з дисциплінованим розумом у логічному та творчому мисленні та турботливим та гуманістичним ставленням".

  • Alajuela, Коста-Ріка

  Нашим пріоритетом є академічна досконалість, ми спрямовуємо всі свої зусилля на підготовку найкращих фахівців в Коста-Ріці, де випускників більше 25000. За принципом поваги до індивідуальності людини; забезпечити формальну та неформальну освіту; а також проведення пропагандистських та соціальних заходів; що вони сприяють формуванню та навчанню коста-риканського суспільства; та генерування знань шляхом розвитку досліджень соціальних та економічних проекцій; для культурного, соціального та економічного прогресу країни.