Keystone logo
Колумбія

Найкращі університети для Магістратури Програми в Колумбія 2024

Кількість установ: 148
  • Bogotá, Колумбія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rionegro, Колумбія

  У 1996 році Міністерство національної освіти Колумбії та Колумбійський інститут оцінювання освіти - Icfes через Резолюцію 2661 надали Організації Ремінгтон юридичний статус університетського закладу, що дало початок Корпорації Ремінгтонського університету.

  • Popayán, Колумбія

  Universidad Del Cauca був створений у Попаяні як Університет Третього округу наказом від 24 квітня 1827 р. 5 квітня 2013 р. Міністерство національної освіти надало високоякісну інституційну акредитацію терміном на 6 років уже за рішенням 6218 від 13 червня 2019 року, він продовжив зазначену інституційну акредитацію строком на вісім років.

  • Barranquilla, Колумбія

  Університет узбережжя, CUC, має місію формування цілісного громадянина за принципом свободи думки та ідеологічного плюралізму, з високим почуттям відповідальності у постійному пошуку академічних та дослідницьких досягнень, використовуючи розвиток науки, технологій , технології та культури.

  • Jamundí, Колумбія

  Західний автономний університет - це вищий навчальний заклад, який відповідно до положень Закону 30 1992 року та інших правових норм може здійснювати програми бакалаврату, аспірантури, дослідження, безперервну освіту та проектувати академічні програми для суспільства.

  • SANTANDER, Колумбія

  Технологічні одиниці Сантандера- це громадська установа відомчого порядку, яка присвячена навчанню людей з етичним почуттям, критичним мисленням та підприємницьким ставленням, шляхом якісних процесів викладання, досліджень та розширення, щоб внести свій внесок у соціально- економічний розвиток. економічні, наукові, технологічні, екологічні та культурні суспільства.

  • Bogotá, Колумбія

  Ми - вищий навчальний заклад з військовою спрямованістю, який має намір повністю підготувати фахівців з логістики, критичних громадян із широким соціальним, етичним та політичним почуттям. Ми вдосконалюємо компетентність у сфері розслідування та підприємницький дух, підкріплені досягненнями науки та техніки, що сприяють структурному та функціональному розвитку логістики в Колумбії.

  • Bogotá, Колумбія

  Військові комунікації в рамках конфігурації нашої армії мають трансцендентне значення з плином років та настанням подій, які формують історію нашої країни та світу загалом, у групі фактів, які бачили свою технологію в технологіях. велика можливість для розвитку та змін на благо людства, саме так військові комунікації були впродовж історії найважливішим елементом командування, координації та розвитку військових операцій, які стали основою великих перемог, а також дозволили сучасним конфлікти щодо прийняття рішень щодо належного використання електронних носіїв, які полегшують передбачення намірів та дій противника.

  • Armenia, Колумбія

  СОЦІАЛЬНА ПРОЕКЦІЯ виражає постійні та прямі стосунки, які КМД підтримує з суспільством; Вона здійснюється за допомогою інтерактивних програм із виробничими секторами та соціальними суб’єктами; через програми та заходи різного характеру (академічні, художні, соціальні та технологічні), консультування та консультування, безперервну освіту та заходи соціального обслуговування громад.

  • Cundinamarca, Колумбія

  Місія Фонду вищої освіти Сан -Хосе ФЕСАНДЖОЗЕ - це підготовка всебічних фахівців - від гуманістичного підходу з критичним, соціальним та чутливим почуттям до принципів справедливості та етичних цінностей. У такий спосіб відбувається розвиток предметної та освітньої якості в закладі.

  • Barranquilla, Колумбія

  Polytechnic Corporation of the Atlantic Coast є відповідальною установою з етичними та прозорими принципами, які розвивають її основні функції з освітньої моделі, бажано через пропедевтичні цикли, орієнтовані на розвиток людини, гарантуючи інтегральне формування мислення, аналітичних, критичних істот підприємницького духу, для побудови справедливого, всебічного, сталого, демократичного, підтримуючого та шанованого суспільства з гідністю людини.

  • Bogotá, Колумбія

  Escuela de Español Nueva Lengua en Colombia пропонує курси іспанської мови в Боготі, Картахені, Медельїні та у природному заповіднику поблизу Гвадуасу. Якщо ви шукаєте якісний курс іспанської мови у затишній та дружній школі з професійними викладачами, якщо хочете вивчати іспанську мову та подорожувати, заводити нових друзів, зустрічаючись та насолоджуючись культурою, музикою, гастрономією, музеями та прогулянками на природі; тоді нова школа іспанської мови в Колумбії для вас. Наша програма була розроблена відповідно до найсуворіших міжнародних настанов щодо викладання мов. Nueva Lengua визнана на міжнародному рівні своєю якістю та обслуговуванням, і з 2003 року молодь та дорослі з майже ста країн навчаються разом з нами. У нас є різноманітні курси, і ми розпочинаємо заняття щотижня на всіх рівнях. З першого дня ви відчуєте, що вас вітають, вітають та підтримують у цьому досвіді вивчення іспанської мови під час подорожей.

  • Cali, Колумбія

  Національна школа спорту - це державний університет, який прагне до цілісного становлення людини, щоб сприяти розвитку країни шляхом генерації, трансформації та застосування знань у галузях спорту, здоров'я та освіти. адміністрації та економіки, засновані на принципах та цінностях, які сприяють повазі людської гідності, сталому розвитку, співіснуванню та покращенню якості життя суспільства.

  • Bogotá, Колумбія

  Університет відрізнятиметься: Підготовкою фахівців з чутливістю та соціальною відповідальністю. Внесок у інтегральний та сталий розвиток людини. Прихильність демократизації знань. Покоління знань, яке трансформує структури колумбійського суспільства

  • Cundinamarca, Колумбія

  Я відчуваю величезну гордість, вітаючи вас усіх на веб -сайті університету Конрада Лоренца, це колумбійського некомерційного приватного вищого навчального закладу, присвяченого з 1981 року пошуку, збереженню та розповсюдженню культурних та наукових знань. Тут ви можете отримати оновлену інформацію про проекти, які реалізуються університетом у таких питаннях, як навчання, дослідження та соціальні впливи; політика університету та загальні правила, які керують нашим бігом; програми бакалаврату, магістратури та магістратури, а також курси безперервної освіти, пропоновані університетом; наукової, спортивної, культурної та громадської діяльності. Ви також можете переглянути наш каталог бібліотеки та повний текст деяких наших наукових праць. Якщо ви є членом університету, ви можете отримати доступ до нашої бази даних, перевірити, що є на віртуальній платформі, зареєструвати завдання, перевірити оцінки, стати частиною інституційних процесів оцінювання, здійснювати онлайн -платежі та інші. Якщо ви вперше користуєтесь, будь ласка, перегляньте наше інституційне відео, щоб коротко та орієнтовано побачити, як справи в Конрада Лоренца, що ми можемо запропонувати та що означає бути членом нашого закладу.