Китай

Дослідження Магістратури в Китай 2024

Навчання в Китай

Республіка Китайської Народної розташована в східній і центральній частині Азії, з кордонами на березі Тихого океану і 14 інших країн, включаючи Індію, В'єтнам і Північна Корея. Китай є найбільш густонаселеною країною в світі, з більш ніж 1300 мільйонів громадян. Це четверта за величиною країна в світі з точки зору землі маси і різноманітною географії включає в себе ліси, пляжі, гори, пустелі і 7600 островів. Сучасний Китай поєднує 5000 років історії з високими технологіями і галасливих міст. Крім основних галузях, таких як електроніка, Китай є одним з найбільших сільськогосподарських світових експортерів.

Клімат в Китаї

Оскільки Китай дуже велика країна, клімат значно варіює в різних географічних точках, від сонячних пляжів на холодних горах. Проте, країни в цілому користується помірним клімат цілий рік.Зими, як правило, холодна і суха, з температурою на півдні буття цілих 40 градусів за Цельсієм тепліше, ніж на півночі. Літо, як правило, дощова, з меншою різниці температур. Південно-східна частина країни отримує самі дощем і північному заході мірою.

Культура

Хоча існує 56 різних етнічних груп в Китаї, більше 90 відсотків населення складають китайці. Соціальні цінності засновані на конфуціанських і Тао релігійні принципи і бізнес-культури значення відносини, а не жорсткі правила експлуатації.

У китайців є довгий і особлива історія літератури, музики, мистецтва, архітектури, бойові мистецтва та моди. Основні напрямки включають культурні Забороненого міста і мистецтв 798 у Пекіні, Тянь Тань Будди в Гонконзі, і 2000-річний Великої китайської стіни.

Китайська кухня приходить в незліченних сортів у різних регіонах і вважається однією з кращих у світі.

Прожитковий мінімум

Загальна вартість життя дуже низький, від $ 200 - $ 400 (США) на місяць залежно від місця, більші міста, як правило, дорожчі, але все ще дуже розумно. З кількома китайськими громадянами власних автомобілів, громадського транспорту, таких як автобуси і залізничні добре розвинені і недорогий у використанні.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  325
 • Частка комунальних послуг

  17
 • Підписка на Інтернет

  11
 • Місцевий транспорт

  26

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  5
 • Квиток в кіно

  6
 • Пінта місцевого пива

  0.9

Про Китай

Вища освіта в Китаї

У Китаї налічується більше 2000 університетів і коледжів, які пропонують бакалавра, магістра та доктора наук. Вищі навчальні заклади зосереджені в східній частині країни. Китай в даний час проживають близько 300 000 іноземних студентів, більшість іноземних студентів з країн Азії, Росії, США та Франції.

Хоча колись жорстко регулювалися урядом, китайські вузи тепер значну автономію у виборі навчальних програм та організаційної структури, що робить багато шкіл більш привабливими для іноземних студентів.

Навіщо вчитися в Китаї?

Багато людей отримують майстер 'и ступеня в Китаї для культурного та мовного досвіду. Крім того, витрати на ступінь магістра значно нижче, ніж у Європі, Сполучених Штатах, або навіть більшість азіатських країн.Китай добре розглядати магістерських програм з дисциплін, таких як машинобудування, наука, економіка і бізнес-адміністрування, а також унікальні програми в таких областях, як китайська мова та бойових мистецтв. Хоча ступінь магістра самих програм потрібно знання китайської, багато програм в даний час пропонуються англійською мовою, особливо для дисциплін у галузі техніки та бізнесу.

Університети

Недавні реформи уряду і інвестиції перейшли три китайських шкіл в топ-200 по рейтингу Академічного рейтингу університетів світу (ARWU) - Пекінського університету, Шанхайського університету Цзяо Тун і Zhejiang University. Китай створив ARWU використовувати в якості орієнтира для оцінки якості китайських вузах.

Ступеня магістра доступні в широкому діапазоні дисциплін, таких як медицина, менеджмент, економіка, інженерія, філософія, право, освіта, історія, природничі науки і навіть військової науки. Для тих, хто зацікавлений в першу чергу у вивченні китайської мови і культурних досліджень, деякі навчальні заклади пропонують спеціальні програми для іноземних студентів, наприклад, мова Пекіні та культури університету.

Плата за навчання і Тривалість програми

Оплата і збори зазвичай працюють близько $ 1000 - $ 2000 за семестр в доларах США залежно від школи і програми навчання. Магістерські програми займе 2-3 років (4-6 семестри), щоб закінчити. Інженерно-технічні градусів зазвичай вимагають 3 років навчання.

Академічний рік

Навчальний рік заснований на двох семестрів, восени і навесні.Осінній семестр починається у вересні і закінчується в кінці січня або на початку лютого, а весняний семестр триває з лютого по червень.

Післядипломної можливості

Багато китайські університети все ще борються з наслідками культурної революції і тільки близько 30 відсотків професорів коледжів мають вчені ступені. В результаті, є багато можливостей для працевлаштування осіб з вченими ступенями, щоб викладати в Китаї. Ступінь некитайським магістра випускники будуть також високо цінуються компаніями по всьому світу, які роблять бізнес з Китаєм.

Отримання візи

Всі іноземні студенти повинні мати візу. Існують два типи віз для студентів, вивчення візи (X-візи), який призначений для програм тривалістю більше шести місяців, а також бізнес-візи (візи F-) для програми менш ніж за шість місяців. Процес отримання візи займає 2-4 тижнів.У деяких випадках студенти можуть вступати до Китаю по туристичній візі, а потім перетворити його в Візи на навчання.

Медичне страхування

Університети надають медичну страховку за ціною близько $ 100 (США) на рік. Студенти повинні мати поточне медичне обстеження, перш ніж вони зможуть почати вивчення, яке вони можуть отримати в своїй країні або після прибуття в Китай. Експертизи у Китаї коштує близько $ 100 (US).

Чайові

Китайська валюта називається юань, скорочено юанях. Юанях одиниць в юанях, також іноді називають Цзяо і Fen. Використання іноземної валюти в Китаї заборонені, але банки і багато готелів надають послуги з обміну.

MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, JCB і карти є єдиними кредитними картами прийнятої в даний час в Китаї.

Офіційною мовою в Китаї є стандартною Мандарин, який заснований на діалекті мандарин говорять в Пекіні.Однак, тільки 70 відсотків населення говорить китайською, як їх перший мову, і багато різних регіональних діалектів існують по всій країні.

Перспективні іноземні студенти повинні працювати з китайським посольством у своїй країні, щоб забезпечити всі імміграційні й інші вимоги для вступу, будуть виконані перш, ніж поїхати до Китаю.

Вимоги щодо візи

 • Віза X1 - видається тим, хто їде до Китаю на навчання на термін більше 6 місяців.
 • Віза X2 - видається тим, хто їде в Китай на навчання на термін менше 6 місяців.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (віза X1; віза X2)

Ціна та валюта

Плата за подачу студентської візи залежить від вашого громадянства, кількості необхідних в’їздів, країни, у якій ви подаєте заяву, і того, чи хочете ви отримати експрес-послуги. Комісія може становити від 30 до 150 доларів США.

Хто може подати заяву на візу?

Будь-який іноземний студент, який має намір навчатися в Китаї, повинен буде отримати китайську студентську візу (віза X). Ця віза надається тим студентам, які вже були прийняті до вступу в визнаний навчальний заклад Китаю.

Де можна подати заявку?

Посольство чи консульство Китаю чи дипломатична місія Китаю

Ви можете подати анкету на візу в посольстві або консульстві Китаю або в дипломатичній місії Китаю у вашій країні. Якщо ви не можете прийти особисто для подання, ви можете надіслати його через туристичне агентство або візове агентство для подання від вашого імені. Пам’ятайте, що заявки, надіслані поштою, не приймаються більшістю посольств і консульств Китаю.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Ви можете завантажити візову форму тут: http://www.china-embassy.org/eng/visas/fd. Уважно та акуратно заповніть візову анкету на своєму комп’ютері. Роздрукуйте заповнену анкету та підпишіть її. Пам’ятайте, що роздруківка форми заявки є важливою, оскільки написані від руки форми неприйнятні. Зауважте, що зміни або виправлення в друкованій формі не допускаються.

До посольства чи консульства Китаю необхідно надати наступні документи:

 1. Оригінал паспорта, дійсний щонайменше шість місяців, і порожні сторінки для візи, а також фотокопія сторінки з даними паспорта та сторінки з фотографією, якщо вона є окремою.
 2. Одна заповнена візова анкета з нещодавно зробленою кольоровою фотографією на паспорт (без голови, анфас) на світлому фоні.
 3. Доказ законного перебування або статусу проживання (стосується тих, хто не подає заяву на отримання візи в країні свого громадянства)
 4. Оригінал і фотокопія листа про вступ, виданого школою чи іншими установами в Китаї.
 5. Оригінал і фотокопія «Заявки на візу для навчання в Китаї» (форма JW201 або форма JW202).

Після прибуття: власники віз X1 повинні зареєструватися в місцевому Бюро громадської безпеки (PSB) протягом 30 днів після прибуття до Китаю та подати заяву на отримання дозволу на тимчасове проживання в Китаї в місцевому PSB. Власники X2 повинні залишатися в Китаї протягом періоду, зазначеного у візі, і їм не потрібно подавати заяву на отримання дозволу на тимчасове проживання.

Коли слід подавати заявку?

Подайте заявку на отримання студентської візи принаймні за кілька тижнів до запланованої дати поїздки, щоб мати достатньо часу для завершення процедури подачі заявки вчасно, щоб ви могли приєднатися до курсу. Стандартний термін обробки - 4 робочих дні. Якщо ви хочете отримати візу раніше, за додаткову плату доступні експрес-послуги та термінові послуги.

Віза X1 зазвичай видається для багаторазових в'їздів з терміном дії до 5 років. Віза X2, як правило, видається на один в'їзд з терміном дії до 6 місяців.

Час обробки

4 Days

Можливості роботи

Іноземним студентам дозволяється підробляти в Китаї. Університет повинен видати лист-згоду; підрозділ/компанія, яка наймає персонал, має видати Сертифікат; поліцейська дільниця поставить на вашій візі позначку «Part-time-work; Part-time-study».

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Ось кілька важливих речей, яких не слід робити, подаючи заявку на студентську візу в Китай:

 • Не намагайтеся подати анкету на студентську візу, надіславши її поштою, оскільки вона не буде прийнята.
 • Не пред'являйте фальшиві документи для отримання студентської візи.
 • Не приховуйте та не спотворюйте факти у заяві на отримання візи.