Канада

Дослідження Магістратури в Канада 2024

Навчання в Канада

Лежачи на північ по межі Сполучених Штатів, Канади є другою за величиною країною у світі по відношенню до загальної площі. Продовження від Тихого до Атлантичного океану, Канада також може похвалитися наявністю одного з найбільших економік у зв'язку з багатющими природними ресурсами, які включають в себе нафту, мінерали, рибне та лісове господарство. Він вважається конституційної монархії і парламентської демократії, з прем'єр-міністром і королевою Єлизаветою в якості глави держави. Визнаний "середній " влада, Канада займає чільне місце серед інших світових країн у розвитку людини, громадянських свобод, освіти, економічної свободи та якості життя. Крім того, він є членом Організації Об'єднаних Націй, НАФТА, G8, НАТО, СОТ, АТЕС та Співдружності націй.

Тому що Канада має великі райони густими лісами землі, він має щільність населення близько трьох чоловік на вісім квадратних миль (один кілометр).Ця демографічна є одним з найнижчих у світі, зіставний з частинами Північного і Південного полюсів, Росії і джунглі Амазонки. З іншого боку, у південному Квебеку і Південної Ontaria містять найбільш густонаселених регіонів Канади, вздовж річки Святого Лаврентія і Великих озер.

Три територій та десяти провінцій складають федерацію Канади. Регіони мають більшу самостійність, ніж території стосовно соціального забезпечення, охорони здоров'я та освіти, з провінціями збору додаткових доходів від government.However, федеральний уряд може здійснювати національну політику, таких як канадський закон про охорону здоров'я в провінціях. Хоча провінції мають право відмовитися початку федеральної політики, вони зазвичай його прийняли.

Основні факти про Канаду

 • Столиця Канади Оттаві, розташований в провінції Онтаріо.
 • У Канаді дві офіційні мови - англійська і французька. Майже 60 відсотків канадців говорять англійською мовою, а 20 відсотків говорять французькою. Інші мови, зазвичай говорять в Канаді у зв'язку з його високим рівнем культурне розмаїття є кантонскої, німецькою, італійською і Пенджаб.
 • Правова система в Квебеку заснована на системі цивільного законодавства підтримується французьким законодавством, решта Канада дотримується англійської системи загального права.
 • Канада містить близько двох мільйонів озер, яка охоплює близько восьми відсотків від загального обсягу суші.
 • Кленовий лист є Канада 'и національного символу і на видному місці країни ' и прапора.
 • Канада пропонує безкоштовну первинну медичну допомогу своїх громадян, проте, стоматологічні плати за послуги як і раніше відповідати особа, яка отримує такі послуги. Рецепт ліки в основному безкоштовно для літніх громадян старше 65 років, а також одержувачів соціальної допомоги.
 • Королівської канадської кінної поліції (у просторіччі званий "кінної »), і національні та федеральною поліцією сили, яка, як відомо, для верхової їзди коней прикрашені як вони патрулюють районах Канади.

Канада 'и клімату

Середня температура літніх і зимових широко варіюються від території до території. У той час як південна частина Канади досвід погодні умови аналогічні, ніж у США, Prairie і внутрішніх провінцій континентального клімату, де денна температура може змінюватись, в середньому в діапазоні від п'яти градусів за Фаренгейтом нижче до -30 градусів за Фаренгейтом (від -15 до -30 за Цельсієм ). Всі районах Канади схильні великої кількості снігу і дощу. Монреаль, Квебек і Оттава даний середня річна температура становить 78 градусів (25 за Цельсієм) за Фаренгейтом і середня температура взимку 20 градусів за Фаренгейтом (-6 за Цельсієм).

Канадська валюта

Валютою Канади є канадський долар, позначені символами $ або C $, або код САПР. Як і американський долар, канадський долар складається з 100 центів.Канада також випускає монети, які приходять в 5 центів, 10 центів, 25 центів, і 50 конфесій ¢, хоча 50 відсотків монети рідко можна побачити у зверненні. Грошові знаки приходять в один, п'ять, десять, 20 і 50 конфесій CAD.

Релігія в Канаді

Майже половина всіх канадців вважають себе католиками, а потім ісламу й індуїзму. За даними останнього перепису, майже 24 відсотків канадських громадян не пов'язані з будь-яким типом релігійної групи, вважаючи за краще називати себе атеїстами або агностиками.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  624
 • Частка комунальних послуг

  47
 • Підписка на Інтернет

  58
 • Місцевий транспорт

  67

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  10
 • Пінта місцевого пива

  5

Про Канада

Вища освіта в Канаді

Це канадської провінції Онтаріо, Ньюфаундленд і Лабрадор, Альберта, Манітоба, Нова Шотландія, Квебек, Британська Колумбія, Саскачеван, Нью-Брансвік і Острів Принца Едуарда, які є відповідальними за конституцією на вищі операції освіти.

Хоча кожна провінція відрізняється по дорозі вони управляють своїми системи вищої освіти, залишаються деякі подібності, які можуть допомогти студентів, які планують навчатись у Канаді, отримати уявлення про те, чого очікувати від країни 'и системи освіти. Наприклад, всі університети і коледжі грант бакалавра 'и майстер ' и і вчені ступені в той час як професійне або технічне коледжі надають сертифікати або дипломи. Канадські вузи також включати коледжів, які пропонують два роки асоційованим 'и градусів, коледжі прикладних мистецтв і технологій, провінційних інститутів і приватних професійно-технічних коледжів.Якщо студент зацікавлений в участі в конкретному коледжі чи університеті, він чи вона повинні відвідати веб-сайт цієї конкретної провінції, щоб дізнатися більше про свою унікальною системою освіти.

Популярних університетів в Канаді

Університет Торонто послідовно займає високе місце в списку кращих північноамериканських студентів universities.Offering доступ до більш академічних курсів, ніж будь-який інший канадської Unversity, а також можливість працювати у визнаних науково-дослідних лабораторій, UT вважається одним з Канади 'и верхньої польоті вищих навчальних закладів.

Інші відрізняються канадських університетів включають в Університеті Британської Колумбії, де більше 50 000 студентів користуються концертні зали, музеї і різні музичні та спортивні програми та Університет Альберти світового шанованих і наукомістких університет відомий своєю поглибленої навчальній програмі і високі стандарти навчання.

Вартість навчання

Середній навчання для канадських студентів, що бажають заробити ступінь бакалавра в своїй країні складає близько $ 5000 CAD на рік ($ 5000 в доларах США і в 3700 євро). Учні, які вибирають заробити вчений ступінь в Канаді доведеться платити близько $ 1000 (740 євро) на рік більше, ніж збори undergraduation навчання.

Іноземні студенти повинні платити більш високу плату, ніж жителі Канади - майже в три рази більше, насправді. Якщо ви іноземний студент, доведеться заплатити $ 14 000 (10 400 євро) на рік на програми бакалаврату і ще велика сума для випускників градусів. Нерезиденти відвідують Саскачеван і Квебек університетах платять найвищі у плату за навчання, в той час як іноземні студенти відвідують Ньюфаундленд і Манітоба університети будуть найнижчі плати за навчання.

Право на дослідження Візи

Щоб мати право на отримання канадської візи дослідження, студенти повинні довести, що вони були прийняті до коледжу або університету в Канаді, показують, що вони можуть фінансово забезпечити себе і платити за навчання і представити судимості щодо кримінальної історії. Студентам може бути запропоновано пройти медичне обстеження в деяких випадках перед студентської візи.

Чому варто вчитися в Канаді?

Хоча це дорого для іноземних студентів отримати вищу освіту для інвалідів в Канаді, ця країна також має одну з кращих репутацій щодо якості освіти. Крім того, Канада надає мирної, безпечної і різноманітною середовищі забезпечує відмінну атмосферу навчання для студентів, що бажають випробувати одне з кращих освітніх систем у світі.

Вимоги щодо візи

Щоб навчатися в Канаді довше 6 місяців, вам потрібно отримати канадський дозвіл на навчання, який служить канадською студентською візою на час вашого перебування.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Дозвіл на навчання в Канаді

Ціна та валюта

CAD 150

Хто може подати заяву на візу?

Більшість іноземних громадян повинні подати заяву на отримання дозволу на навчання. Отриманий дозвіл на навчання дозволяє іноземному громадянину навчатися в Канаді в затвердженому інституті протягом зазначеного курсу або програми. У деяких випадках вам не потрібен дозвіл на навчання, щоб відвідувати школу в Канаді:

 1. Якщо курс або програма, яку ви збираєтеся вивчати, триває менше 6 місяців.
 2. Якщо ви є членом родини або співробітником іноземного представника в Канаді.
 3. Якщо ви є членом іноземних збройних сил. Однак для польоту до Канади вам все одно знадобиться електронний дозвіл на подорож (eTA).

Де можна подати заявку?

Онлайн/паперова заявка

Ви можете подати заявку на отримання дозволу на навчання в Канаді онлайн або за допомогою паперової заявки, яку можна отримати на веб-сайті Міністерства громадянства та імміграції Канади (CIC).

Веб-сайт:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

Як оформити заявку?

1. Ви повинні спочатку отримати стандартизований лист про прийняття від визнаного постачальника вищої освіти.

2. Наступним етапом є отримання пакету заявок на канадську студентську візу на веб-сайті CIC (http://www.cic.gc.ca), або звернувшись до місцевого візового відділу, або до посольства чи консульства Канади у вашому домі. країна.

3. Щоб отримати пакет заявок, вам потрібно буде відповісти на кілька запитань про себе на веб-сайті CIC. Ці запитання визначатимуть, чи маєте ви право подати заявку онлайн на канадський студентський дозвіл, і які документи вам потрібно буде надати. Якщо вас визнають відповідним, ви отримаєте особистий код контрольного списку, дійсний протягом 60 днів, який вам знадобиться, щоб подати заявку онлайн. Обов’язково роздрукуйте сторінку з вашим кодом для подальшого використання. Сторінка також міститиме посібник із подання заявки, приблизну суму плати за навчання, перелік документів, які вам потрібно буде надати разом із заявкою, і вказівки щодо ваших наступних кроків.

4. Коли ви будете готові подати заявку, створіть обліковий запис MyCIC, де ви введете свій особистий код контрольного списку. Після цього ви отримаєте контрольний список особистих документів, який дозволить вам завантажити та надіслати документи до CIC.

5. Коли ви підготуєте документи та форму заявки та сплатите внески, ви можете подати заповнену заявку до CIC.

6. Деяким заявникам, можливо, доведеться пройти співбесіду в місцевому візовому відділенні.

7. Коли вашу заявку буде схвалено, ви отримаєте рекомендаційний лист, а студенти з країн, які вимагають електронного дозволу на подорож (eTA) та/або візи для тимчасового проживання, отримають їх, якщо це необхідно. eTA буде пов’язано з вашим паспортом. Важливо, щоб ви подорожували з тим паспортом, який використовували під час подання заяви на дозвіл на навчання. eTA буде дійсним протягом п’яти років або до закінчення терміну дії вашого паспорта, залежно від того, що настане раніше.

8. Подайте їх разом зі своїм паспортом, підтвердженням своїх фінансів і листом про згоду (а також будь-якими іншими документами, які вам порадили взяти) до Агентства прикордонної служби Канади (CBSA) у Канаді, яке потім видасть ваш канадський дозвіл на навчання та доступ до Канади. Необхідні документи для студентської візи в Канаду включають:

 • Заповнена анкета;
 • Оригінал листа про зарахування з університету;
 • Дійсний паспорт/проїзний документ, який також дозволяє повернутися до вашої країни. Якщо ви живете в США, це не обов'язково;
 • Дві останні фотографії паспортного розміру із зазначенням імені та дати народження на звороті;
 • Підтвердження фінансової підтримки під час вашого навчання, яка включає: плату за навчання + 833 CAD/місяць (для всіх провінцій, крім Квебеку) або плату за навчання + 917 CAD/місяць (Квебек);
 • Лист-роз'яснення;
 • Якщо ви маєте намір навчатися в Квебеку, вам також знадобиться Certificat d'acceptation du Québec, англійський та французький переклад вашого документа, заява від перекладача та завірена копія оригіналу документів;
 • Доказ того, що ви сплатили збір за дозвіл на навчання (150 CAD).

Коли слід подавати заявку?

Час обробки різний. Це залежить від типу заявки, яку ви подаєте, і місця її обробки. Паперові заявки зазвичай тривають приблизно вдвічі довше, ніж онлайн-заявки. Завжди рекомендується перевіряти час обробки заздалегідь: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

Отримавши канадський дозвіл на навчання, ви можете подати заявку на його продовження в межах Канади, якщо вирішите продовжити навчання.

Час обробки

Можливості роботи

Ви можете працювати на кампусі або за його межами до 20 годин під час університетських семестрів і повний робочий день під час перерв, таких як зимові чи літні канікули, без необхідності отримання дозволу на роботу. Щоб отримати кваліфікацію, ви повинні мати дійсний дозвіл на навчання та бути студентом денної форми навчання. Вам також знадобиться номер соціального страхування (SIN) від Служби Канади, щоб працювати в Канаді або отримувати пільги та послуги за державними програмами. Ваш дозвіл на навчання стане недійсним через 90 днів після завершення програми навчання, тому вам потрібно буде отримати дозвіл на роботу після закінчення навчання, якщо ви хочете залишитися в Канаді після навчання та шукати роботу. Це дійсне протягом трьох років.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

У канадській студентській візі може бути відмовлено, якщо візовий офіцер підозрює, що мета заявника при поїздці до Канади була неправильно представлена – якщо курс навчання не був справжньою причиною, по якій особа подала заявку. Ще більш ймовірно, що наданого підтвердження коштів може бути недостатньо для очікуваних витрат на навчання, харчування, оренду тощо, або може бути явно недостатнім для заявленого курсу навчання.