Keystone logo
Джерсі

Дослідження Магістратури в Джерсі 2024

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  1027
 • Частка комунальних послуг

  64
 • Підписка на Інтернет

  57
 • Місцевий транспорт

  59

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  8
 • Квиток в кіно

  14
 • Пінта місцевого пива

  6

Про Джерсі

Навчання в Джерсі

Вища освіта в Джерсі

Джерсі 'и Департамент освіти передбачає освітніх потреб учнів, які відвідують школу. Є державні школи, фінансовані через уряд. Є також кілька приватних шкіл тут. В цілому, шкільна система дуже схожа на що з Великобританії з точки зору його структури і якості освіти. Тим не менш, це маленька країна, яка означає, що студенти вчаться невеликих школах в цілому. Це може поліпшити якість освіти для багатьох у цій галузі.

З точки зору вищої освіти в Джерсі, студенти, які відвідують середню школу, швидше за все, перейдемо до університетським центром. Країна пропонує коледж подальшої освіти під назвою Highlands коледж. Цей об'єкт надає освітні можливості для очної та заочної школи. Highlands коледж працює в якості шостого формі.При цьому, він працює в спільній моди з іншими школами, включаючи Лондон South Bank University, Університету Плімута, і Відкритого університету. Студенти, які надходять в Highlands коледжу мають можливість отримати ступінь два роки під назвою Фонд Ступінь. З цієї точки, то вони можуть отримати додаткову освіту, щоб здобути освіту в певній галузі дослідження.

Країна також має спеціалізовані школи для цього типу навчання. Один з найвідоміших варіантів Джерсі Міжнародна бізнес-школа. Це школа приватного сектора, навчає студентів у ряді дисциплін, все з акцентом забезпечення підготовки міжнародних досліджень. Інша школа в Джерсі юридичний інститут. Це країна 'и юридичної школи. Студенти будуть вчитися, щоб стати адвокати та юристи в Джерсі.

Вартість навчання

Студенти, які навчаються в державних школах не платити за навчання, щоб зробити це.Взагалі, хоча, це тільки опція доступна для студентів, які є вихідцями до країни. Інші, в тому числі іноземних студентів, платитимуть мито зареєструватися. Цей збір діапазонів значно залежно від програми ступеня студент вступає в і школи.

Вища освіта приходить за додаткову плату, особливо для тих студентів, які зараховані до Джерсі міжнародної бізнес-школи. Ця школа освіти є приватний об'єкт і збори, як правило, вище тут. Тим не менш, школа також є одним з найкращих варіантів для студентів, які хочуть отримати ступінь, яка може бути використана на міжнародному рівні, який щось багато студентів роблять.

Іноземні студенти можуть навчатися тут. Отримання студентської візи здійснюється через самого університету в більшості випадків.

Багато студентів виїжджати за кордон, щоб знайти роботу за межами Джерсі. Тим не менш, країна має зростаючу галузь охорони здоров'я, а також сильну бізнес-сектору. Пошук роботи в цих областях може бути варіант, після закінчення.

Медичне страхування

Студенти, які планують навчатися в університеті в Джерсі потрібно буде отримати свій власний медичного страхування. Це не передбачено школи відвідуваності. Студенти можуть бути в змозі купити політику через школу або через стороннього постачальника. Тим не менш, школи встановлюють правила щодо того, чи ні студенти мають можливість відвідувати без цього типу покриття на місці.

Студентські візи

Щоб отримати студентську візу, студенти повинні спочатку звернутися в школу на свій вибір. Якщо школа приймає студентів, він чи вона потім може подати заяву на візу через уряд. Школа надати лист про прийняття, дозволяє, щоб це відбулося.