Гонконг

Дослідження Магістратури в Гонконг 2024

Навчання в Гонконг

Обмін звання спеціальний адміністративний район Китайської Народної 'Китайська Народна Республіка з Макао, Гонконг є місто-держава, розташоване на південному узбережжі Китаю і межує з Південно-Китайського моря і дельти річки Чжуцзян. З населенням наближається до семи з половиною мільйонів чоловік і площею в 430 миль тільки, Гонконг є одним зі світових 'и найбільш щільно населенням регіонів, в першу чергу складається з етнічних китайців. Існуюча відповідно до аксіомою "одна країна, дві системи ", Гонконг працює під різними політичними політику і закони, ніж у Китаї, функціонує більше як західні, демократичні уряди стиль в порівнянні з Китаєм 'и priniciples комунізму. Глава виконавчої влади Гонконгу є главою уряду і обирається виборчої комісії визначається демократичного процесу голосування.

Гонконг розглядається як один з провідних фінансових центрів у світі і процвітає на капіталістичної економіки послуг характерна вільна торгівля і низьким оподаткуванням. Через нестачу місця в межах міста, його архітектура унікальна і ультрасучасні-з'являлися. Насправді, Гонконг хвацько був перейменований в світі 'и тільки "вертикальне місто ", який показує захоплюючі горизонти іноді не видно через товстого шару смогу Виходячи з сотень тисяч транспортних засобів і занадто багато бізнесу стиснуті в таку маленьку області. Однак у зв'язку з цим щільність населення, Гонконг розробила надзвичайно розвиненою транспортної мережі, яка затьмарює всі інші транспортні системи в розвинених країнах світу.

Хоча Гонконг пропонує шанс для фізичних осіб в отриманні гарантій зайнятості, яка платить відмінну заробітну плату, вартість життя досить висока і може вибити з колії студентів, які вирішили отримати ступінь в цьому місті-державі.Тим не менш, студенти не повинні бути стривожені, коли вони виявляють, скільки коштує жити в Гонконзі. З низькими податками, догляд премії здоров'я, високу якість життя і чудових вищої освіти можливості, Гонконг залишається популярним місцем для іноземних студентів для отримання ступеня та досвід шуму і суєти захоплююче Гонконзі.

Клімат в Гонконзі

Коливається між помірним і субтропічним кліматом, Гонконг 'и найприємніше пору року по погоді з листопада по січень, коли температура зручні і сонце рясне. Вологість піднімається в березні і квітні, з туманних умовах часто затримки пором і літак послуг. З травня по серпень жарко, волого і бурхлива, з середньою денною температурою близько 86 градусів за Фаренгейтом, або 31 за Цельсієм. У серпні та вересні, Гонконг часто постраждали від тропічних циклонів, які формуються в морях Китаю чи північно-західній частині Тихого океану.Сильний вітер від циклонів, але як правило, не привести до серйозних пошкоджень у місті.

Релігія в Гонконзі

Релігійна свобода в Гонконзі гарантується відповідно до її конституцією і Основного закону. Даосизм, конфуціанство і буддизм складають її первинної релігій, з smatterings християнство, католицизм, мусульманської та єврейської практики знайдені по всій області. Проте багато жителів Гонконгу не мають релігійної приналежності і вважають себе атеїстами або агностиками. Фалуньгун також переноситься в Гонконзі, але не в Китаї, де комуністична партія розглядає цю релігію як загрозу державі у зв'язку з його брендом духовних вчень.

Мови в Гонконзі

Офіційними мовами Гонконгу кантонському (форма китайського) та англійською мовами.Майже половина з Гонконгу 'и жителі мають достатні знання англійської мови та студенти знайдуть, що більшість знаків відображати як англійська і китайська текст. Останнім часом збільшення числа іммігрантів з материкового Китаю призвело до китайської мови стає все більш часто можна почути в Гонконзі суспільства.

Гонконг валют

HKD або гонконгського долара, є Гонконг 'и валюті і є однією з найбільш торгованих валют світу. Гонконгський долар складається з 100 центів, з різними конфесіями монет і банкнот, циркулюючих в місті-державі.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  1409
 • Частка комунальних послуг

  71
 • Підписка на Інтернет

  22
 • Місцевий транспорт

  58

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  5
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  6

Про Гонконг

Вища освіта в Гонконзі

Університети називається "норматив університети " були схвалені главою виконавчої влади в раді Гонконгу і фінансується Комітетом з університетським грантам. Винятком є ​​Відкритий університет Гонконгу, який є самофінансування школу і не покладається на UGC для фінансування. Статутні університети наукомістких і приймають тільки кращих студентів. Справді, середній IQ китайських студентів, що навчаються у Гонконзі institututions вищої освіти є одним з найвищих у світі.

Повідомлення вторинному коледжі пропонують бакалавра та магістра 'и градусів і зареєстровані під постанову називається послесреднего Постанова коледжів Гонконгу. Іноземні студенти також знайдете професійного типу коледжів, як Гонконг інститут професійної освіти, якими керує Рада окремо від порад і керівних статутних послесреднего коледжів.

Навчання в університеті варіюється залежно від установи, але студенти можуть очікувати, щоб заплатити близько $ 100 000 в доларах США, або 73 000 євро, щоб отримати ступінь в Гонконзі. Студентам настійно рекомендується застосовувати для будь стипендії, щоб допомогти компенсувати високу вартість навчання. Знайте, що студент медичного страхування також дороги, а також витрати на харчування, одяг і житлові приміщення в Гонконзі.

Подача заяви на отримання студентської візи

Чекайте чекати принаймні за два місяці до отримання студентської візи з Гонконгу Департаменту імміграції.Студенти повинні заповнити візу / в'їзду заявку і відправити поштою наступні документи разом з формою: копія драйверів 'и ліцензії або іншого посвідчення особи фотографії; доказ освіту (атестат про середню освіту, вхід балів, будь-які попередні градусів заробив); один паспорт фотографію; листи прийому від Гонконзького університету; доказ фінансового становища (стипендії, банківські виписки) і доказ того, що у студента є місце для відпочинку, в Гонконзі, будь то на території кампуса, з сім'ї або в квартирі.

Чому варто вчитися в Гонконзі?

Крім того, пропонуючи структурно і вище програм академічної ступенем, якими управляють, що багато хто вважає одним зі світових 'и верхньої міністерств освіти, Гонконгу дарує градусів, які високо цінуються і зізнаються роботодавцями та науково-дослідних інститутів у всіх областях земної кулі.Крім того, інтелектуально відкритого суспільства в Гонконзі полегшує можливості для студентів для вивчення інших навчальних предметів і рівнів думав, не зустрічаються більше ніде.