Keystone logo
Гватемала

Найкращі університети для Магістратури Програми в Гватемала 2024

Кількість установ: 11
  • Guatemala City, Гватемала

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Alcobendas, Іспанія
  • Buenavista, Мехіко
  • + 3 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Guatemala City, Гватемала

  Universidad San Pablo de Guatemala заснований на практичній реалізації досліджень у житті студента. Університетська кар’єра є абсолютно інноваційною, застосовною та заохочуватиме студентів до творчості та підприємництва. Освітня філософія університету орієнтована на інновації, на те, що повинно бути, на винаходи та нові, оригінальні та необмежені ідеї. Навчальні програми курсів, навчально-виховного процесу та освітньої філософії загалом базуються на наступному: Технологічні навички, вдосконалені стандарти використання інформаційно-комунікаційних технологій як невід’ємної частини навчання, звичаїв та життя викладачів та студентів. Дух служіння громаді та розвиток прогресивних цінностей. Гуманістичне застосування технологій для сприяння розвитку Гватемали. Світогляд, заснований на кальвіністській протестантській філософії, яка демонструє рівність людей та реформовану теологію, прогресивні, етичні та практичні цінності, що породжують розвиток. Головною метою загальної навчальної програми різних кар’єр та всіх курсів є виховання студентів у таких цінностях, характеристиках та здібностях: Лідерство Дослідження Підприємництво Ці цінності є поперечними та мають суттєвий вплив на системи навчання та навчання. щодо навчальної програми всіх курсів, семінарів, лабораторій та практикумів. Universidad San Pablo de Guatemala базується на освітній системі, на основі якої розробляються інноваційні моделі, завдяки яким педагогічна дія бере на себе зобов'язання перед іншими; перетворитися на засіб особистої та соціальної трансформації. Освітня система базується на правді і виходить із етичних переконань тих, хто практикує її, в орієнтації на досягнення прогресу та добробуту громади. Отже, це інституція, яка прагне до суспільства, у процесі генерування та передачі знань, виховуючи досконалість, сприяти побудові повсякденного життя, яке базується на християнстві, що має високий соціальний вплив на основі етики. , Іудео-християнські, моральні норми та цінності, які визнають інших.

  • Guatemala City, Гватемала

  Асоціація салезіанців Дона Боско підписала Угоду про академічну співпрацю з Університетом Франциско Марокін у 1971 р. Починаючи з 1972 р. Салезіанці дона Боско розробляли гуманістичні програми за підтримки університету Франциско Марокін. Були створені кар’єри, кафедри та факультети. Серед таких програм є: Викладачі в галузі освіти та освітніх наук, Вчителі теології, Вчителі англійської мови та Вчителі історії. Факультет комунікативних наук мав великий розвиток і були створені спеціальності технік та бакалавр наук із соціальних комунікацій, бакалавр реклами та бакалавр радіо- і телевізійного виробництва. Там почався Mesoamerican University . Користуючись досвідом та розвитком університету, який був досягнутий, процедури заснування нового університету розпочались у 1996 році. У жовтні 1999 р. Рада вищої приватної освіти Гватемали затвердила Mesoamerican University . У 2000 році новий університет почав функціонувати на факультетах гуманітарних та соціальних наук та наук соціальних комунікацій. Через рік у стратегічному союзі з Гватемальською асоціацією менеджерів було створено ESAG, Escuela Superior de Alta Gerencia, яка викладає ступінь магістра. У 2002 році 15 кар'єрних міст з міста Кецальтенанго були об'єднані в рамках Mesoamerican University . У 2003 році в зазначеній штаб-квартирі було затверджено медичний факультет.

  • Guatemala City, Гватемала

  Universidad Del Valle De Guatemala - один з найпрестижніших університетів Центральної Америки. Ми знаходимось на передовій у галузі технологій та сприяння високому рівню досліджень та викладання. Ми не приватний університет. 1 у Центральній Америці та Панамі, згідно рейтингу QS та єдиного університету з інституційною акредитацією Героїв у Гватемалі. Понад 50 років ми шукаємо та приймаємо талановитих людей, які хочуть бути агентами змін. Ми пропонуємо унікальну модель із широким напрямком гуманітарних мистецтв, об'єднану спеціалізованим навчанням у галузі науки, технологій, інновацій, підприємництва та освіти. Як наше портфоліо програм, так і наші програми досліджень та роз’яснювальної роботи відповідають потребам навколишнього середовища, нових поколінь студентів та сприяють пошуку рішень викликів нашого суспільства. У наших трьох містечках UVG характеризується як установа, яка прагне досягти академічної успішності зі значеннями та критеріями, щоб допомогти усім студентам за допомогою фінансової допомоги та стипендій для талановитої молоді з обмеженими ресурсами.

  • Guatemala City, Гватемала

  Університет Да Вінчі в Гватемалі - це вищий навчальний заклад, освітня пропозиція якого базується на принципах істини, цілісності, пошуку досконалості, соціальної відповідальності та актуальності знань. Університет Да Вінчі в Гватемалі розуміє, що істина є фундаментальною цінністю, і тому її пошук, її практика та захист занурені в його дії, зокрема, через академічні та інституційні дослідження, що також сприяє розвитку науки та соціального розвитку . Іншим фундаментальним принципом є принцип цілісності. Університет Да Вінчі в Гватемалі розуміє, що знання є широкими та різноманітними, і що його освітні програми повинні забезпечувати, наскільки це можливо, інтегративні знання з різних областей, щоб випускники мали повну підготовку. Досконалість як принцип дії є пріоритетним значенням для Університету Да Вінчі в Гватемалі. Зрозуміло, що пошук досконалості не має кінця, і тому дії його членів, як і програми, повинні здійснюватися якісно відповідно до норм та стандартів, що забезпечують їх досягнення. Іншим фундаментальним принципом є принцип актуальності, який розуміється як зв’язок та узгодженість між його освітніми пропозиціями та вимогами суспільства та виробничого сектору. Гватемальський університет імені Да Вінчі має на меті виховувати професіоналів, які здатні критично судити та мають високу гнучкість та пристосованість під час здійснення своєї професії. Це можливо, якщо отримані їм знання мають відношення до дійсності та постійної наукової, технологічної та соціальної еволюції.

  • Guatemala City, Гватемала

  Університет задуманий бути сполучною ланкою, мостом, "перешийком", що об'єднує наукові дослідження та професійну практику; постійні цінності та творчий та інноваційний дух; соціальні проблеми країни та міжнародні події; університет і компанія; гуманістичне навчання та сучасні технології. Щоб підтримати нашу якість академічної підготовки, UNIS пройшов процес безперервної акредитації, що гарантує стандарти наших освітніх програм, профіль наших професорів, інструменти для здійснення кар'єри, такі як спеціальні програми. Для цього процесу Університет дель Істмо довіряє ANECA розпочати свій міжнародний процес сертифікації академічної якості з 2014 року. ANECA є державним фондом, який має на меті забезпечити зовнішнє забезпечення якості університетської системи та сприяти її постійному вдосконаленню, а також розробляє різні програми для здійснення своєї діяльності (оцінка, сертифікація та акредитація), з метою інтеграції нашої системи до Європейського простору вищої освіти.

  • Guatemala City, Гватемала

  Як єдиний державний університет, він несе виключну відповідальність за керівництво, організацію та розвиток державної вищої та державної освіти, а також за поширення культури у всіх її проявах. Він буде сприяти всіма можливими засобами в межах своїх можливостей дослідження у всіх сферах людських знань і буде співпрацювати у вивченні та вирішенні національних проблем. Його основна мета - підвищити духовний рівень жителів Республіки, зберігаючи, пропагуючи та поширюючи культуру та наукові знання. Це сприятиме здійсненню союзу в Центральній Америці, і для цього буде прагнути обміну науковцями, студентами та всім, що має тенденцію до духовного зв’язку між народами перешийка. Університет Сан-Карлос-де-Гватемала є державним вищим навчальним закладом, автономним, з демократичною культурою, з мультикультурним підходом, пов'язаним та відданим науковому, соціальному, гуманістичному та екологічному розвитку з оновленим, динамічним, ефективним управлінням та ресурси, оптимально використані для досягнення своїх цілей та завдань, вихователь професіоналів з етичними принципами та академічною майстерністю.

  • Guatemala City, Гватемала

  Університет Маріано Гальвеса - це приватний, незалежний, некомерційний вищий навчальний заклад, який працює відповідно до законів своєї інституційної природи, який був затверджений 29 січня 1966 р. Вищою університетською радою університету Сан-Карлос-де-Гватемала. . Його ім’я вшановує видатного державного діяча, героя та видатного юрисконсульта доктора Хосе Маріано Гальвеса (глава держави Гватемала 1831-1838), засновника Академії досліджень та реформатора гватемальської освіти, який просував важливі інновації у всіх життєвих порядках. держави. Йому приписується вдосконалення державного навчання. Він боровся за те, щоб вчення було світським, він був засновником Національної бібліотеки та музею, він поважав індивідуальні закони та гарантії, свободу преси та емісію думок. Відповідно до своїх інституційних принципів, Університет Маріано Гальвеса, по суті, обслуговує етичну, наукову, професійну та технічну підготовку студентів шляхом інтегрованого навчання, досліджень та служіння громаді та нормативної, академічної незалежності, адміністративної, дисциплінарної та економічний; до збереження та розвитку науки та культури як загальної спадщини; пропаганді досліджень як джерела знань та прогресу та вивченню національних проблем з метою сприяння їх вирішенню. Ідеали, які надихнули його засновників, залишаються актуальними, оскільки це турбота університету в його викладанні, всебічна підготовка його студентів у середовищі свободи, взаємоповаги та духу співіснування.

  • Guatemala City, Гватемала

  Ми - сучасна та всеосяжна бізнес-школа, яка має перспективу та перспективу для подорожей, необхідних нашому регіону для вирішення проблем, що виникають у 21 столітті; Ми прагнемо постійного пошуку авангардних ідей, щоб втілити їх у життя, та з способом мислення, який сприяє дії та охоплює постійні зміни від нашої культури для досягнення постійного обміну ідеями та знаннями.

  • Portland, США
  • Cusco, Перу
  • + 5 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...