Великобританія

Дослідження Магістратури в Великобританія 2024

Навчання в Великобританія

Багато людей плутають Сполученому Королівстві Великобританії, але насправді вони не те ж саме. Сполучене Королівство є об'єднана група з чотирьох країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Ці чотири країни мають групу островів на північний захід від материкової Європи та об'єднані під одним урядом з одним монархом. Великобританії складається тільки з Англії, Шотландії та Уельсу.

У той час як у Великобританії складається з чотирьох окремих країн, кожна зі своєю власною культурою та діалекти різні, є причина того, що багато людей плутають Великобританії з Англією. Протягом століть Англія була панівної нації з монархом часто називають "королевою Англії. " Коли люди думають про Великобританії, образ монарха часто перше, що вони думають. Королі, королеви, принци та принцеси Англії стали світовими знаменитостями.Великобританія також відомі інші культурні ікони, як Девід Бекхем, Доктор Хто і Beatles. Якщо ви були у Великобританії, ви хотіли б пообідати на декадентський шоколад Cadbury після традиційної їжею риби зі смаженою картоплею, пральна все це з келихом товстий Гіннеса.

Народ Великобританії відомі як лідери в галузі мистецтва, а також науки і техніки. Великобританія є місцем, де модні тенденції часто починаються і актори чи музиканти народжуються. Лондон, центр усього цього, часто називають "культурної наддержави. "

Великобританії та Англії зокрема, є відомим для деяких з кращих університетів у світі. Люди подорожують по всьому світу, щоб вчитися в деяких з світу 'и високий рейтинг шкіл, як Кембридж і Оксфорд. Справді, Великобританія має чотири університету входить до числа 10 найбільших в QS World University Rankings.

Клімат у Великобританії

Клімат у Великобританії сильно варіюється залежно від місця розташування.Області, які близькі до Атлантиці, наприклад, в Північній Ірландії та Уельсу, є вологий, вітряний і м'якою температурою. У Англії є прохолодно, але не холодно, температура майже цілий рік, і відчуває середньому кількість опадів. Сніг може трапитися, але це рідкість.

Вартість проживання

Як клімат, вартість життя буде змінюватись в залежності від того, де ви живете у Великобританії. Лондон, який є культурним та освітнім центром, є одним з найдорожчих місць у світі. Оренда і вартість з дня на день заходу обидва досить високо тут. Харчування також доріг по всій Англії, тому розглянути шукає гуртожитку чи квартирі, яка має кухню, щоб скоротити витрати.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  628
 • Частка комунальних послуг

  83
 • Підписка на Інтернет

  35
 • Місцевий транспорт

  79

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  8
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  5

Про Великобританія

Вища освіта у Великобританії

Завдяки своїм відмінним університети, вища освіта у Великобританії користується попитом, не тільки жителі Великобританії, але люди по всьому світу. Як правило, студентам вступити до університету, починаючи з віку 18 років. Більшість жителів візьмуть участь у бюджетній школі їх ступінь бакалавра, що допомагає контролювати витрати.

У Великобританії, Перша ступінь бакалавра 'и ступеня. Більшість студентів проводять близько трьох років навчається на цей ступінь, і за цей час вони відомі як студенти. За випускник бакалаврату або інші програми першого ступеня, право студенти можуть вибрати продовжити післядипломну освіту. Майстер 'и ступеня, яка зазвичай займає один рік, це перший варіант. Докторські програми займе близько трьох років. Прийом до аспірантури не поступаються, і вони не фінансується державою.

На додаток до цих трьох основних градусів, студенти у Великобританії можуть переслідувати кваліфікації фахівців через свої різні дошки і гільдіями. Ці кваліфікації фахівця може включати психології, права, медицини, освіти чи бізнесу.

Освіта у Великобританії надає вам з вигодою диплом одного зі світових 'и найпрестижніших шкіл. Країна цінує освіту, і ви будете жити в самому центрі відмінного мислителів і дослідників. Якщо ваша ступінь вибору включає в себе сильний фокус дослідження, ви виявите, що вчитися у Великобританії дає вам можливість приєднатися прекрасні програми досліджень.

Вартість навчання

Як ви вважаєте, що навчаються у Великобританії, розуміння вартості допоможе. У 2012 по 2013 навчальний рік, ступеня бакалавра в Англії спеціально були встановлені на максимальне £ 9000 на рік, з вартістю 6000 фунтів зустрічаються частіше.Аспірантуру мали більш високі витрати, ніж програм бакалаврату, але це надзвичайно варіювати між школами. Студентів, які навчалися за межами Англії заплатив діапазоні від £ 5000 - £ 20 000 на рік на їх ступенів.

Випускники за фахом отримав у Великобританії відкриває двері для багатьох можливостей для працевлаштування. Тому що ці університети так високо цінується у всьому світі, ви будете мати можливість у пошуках роботи в міжнародних місцях, а також у Великобританії, якщо ви вирішите оселитися там.

Медичне страхування

Великобританія пропонує національна система охорони здоров'я називається Національна служба охорони здоров'я. Студенти, які беруть принаймні шість місяців курсів в країні можуть претендувати на безкоштовні або субсидовані лікування у Великобританії. Ті, які є резидентами ЄЕП або вже живете у Великобританії, автоматично отримують право на NHS послуг, незалежно від того, як довго вони збираються навчатися у Великобританії.

Отримання візи до Великобританії

Типів студентських віз до Великобританії включають в себе:

 • Tier 4 General - Ця віза відноситься і до дорослих у віці старше 17 прибуває до Великобританії, щоб вчитися.
 • Student Visitor - Ця віза поширюється на студентів, короткий курс і не планує працювати під час їх перебування.
 • Майбутній студент - Ця віза поширюється на студентів, яким необхідно, щоб зробити останні приготування перед початком дослідження Tier 4 <./ Li>

Чайові

Під час підготовки до навчатися у Великобританії, пам'ятайте, що кілька університетів і конкретні програми є досить конкурентоспроможними. Отримати додаток на початку для забезпечення ви можете отримати місце, і поширюються на більш ніж одній школі, щоб поліпшити свої шанси бути затвердженим. Знайти доступне житло поруч з університетом або на території кампуса, і розглянути питання про обмін горище або квартиру з іншим орендарем, щоб збільшити ваші фінансові інвестиції. За допомогою цих порад, ви зможете вчитися у Великобританії з мінімальними труднощами, користуючись країна з багатою спадщиною та освітніх міжнародну репутацію для виробництва якісних випускників.

Вимоги щодо візи

Рівень 4 (загальна) студентська віза була замінена на так званий «студентський маршрут». Student Route – це нова студентська віза Великобританії, яка також буде доступна для громадян ЄЕЗ, яким до Brexit не потрібна була віза для навчання у Великобританії.

Студентський маршрут (18+)

Дитяча студентська віза (віком від 4 до 17 років, яка замінила дитячу студентську візу Tier 4)

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентський маршрут

Ціна та валюта

GBP 348

Поточна вартість студентської візи у Великобританію становить:

 • 348 фунтів стерлінгів, якщо заявка подається з-за меж Великобританії.
 • 475 фунтів стерлінгів, якщо ви подаєте заявку на продовження або перехід на студентську візу з Великобританії.

Хто може подати заяву на візу?

Будь-хто, хто в’їжджає до країни з метою навчання, має подати заяву на отримання студентської візи, якщо в’їжджає після 1 січня 2021 року. Це стосується громадян ЄС/ЄЕЗ, яким раніше не потрібна була віза для в’їзду до Великобританії для навчання. Вам потрібно буде набрати 70 балів за системою балів, яка визначає, чи відповідаєте ви вимогам для навчання у Великобританії. Це включає:

 • Вас прийняли до затвердженого закладу?
 • Чи є у вас фінансові ресурси для фінансування вашого перебування у Великобританії?
 • Ви добре володієте англійською?
 • Чи відповідає ваш курс вимогам курсу?

Ті, хто закінчив британський навчальний заклад до літа 2021 року, зможуть подати заявку на отримання аспірантської візи, яка дозволить їм працювати/шукати роботу у Великобританії протягом 2 років.

Де можна подати заявку?

Візовий центр Великобританії / Онлайн

Ви можете подати заявку на студентську візу Великобританії у візовому центрі Великобританії у своїй країні. Ви можете знайти список візових центрів Великобританії по всьому світу тут: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

Ви також можете подати заявку на студентську візу Великобританії онлайн через веб-сайт Візової та імміграційної служби Міністерства внутрішніх справ Великобританії. Ви можете почати тут: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

Веб-сайт:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

Як оформити заявку?

Щоб отримати студентську візу Великобританії, вам спочатку потрібно буде прийняти на курс. Для більшості курсів вам також потрібно буде підтвердити, що ви розумієте англійську на необхідному рівні.

Процес подання заявки на отримання студентської візи Великобританії дещо відрізняється залежно від типу студентської візи Великобританії, на яку ви подаєте заяву.

Щоб отримати студентську візу до Великобританії, вам потрібно буде надати наступне:

 • паспорт або туристичне посвідчення
 • підтвердження того, що ви можете покрити витрати на навчання та проживання
 • підтвердження згоди батьків або опікунів, якщо вам менше 18 років
 • підтвердження прийняття на ваш курс
 • підтвердження сплати медичної допомоги

Залежно від країни походження вам також може знадобитися пройти тест на туберкульоз.

Коли ви приїдете до Великобританії, вам може знадобитися зареєструвати студентську візу Великобританії в поліції. Ви повинні отримати інформацію про те, чи потрібно вам реєструватися у своїй наклейці студентської візи Великобританії або в листі від Міністерства внутрішніх справ Великобританії. Вам також потрібно буде подати заяву на отримання біометричного дозволу на проживання, якщо ви перебуваєте у Великобританії довше 6 місяців.

Коли слід подавати заявку?

Ви можете подати заявку на отримання студентської візи за 6 місяців до початку навчання. Тривалість оформлення студентської візи Великобританії залежить від того, звідки ви подаєте заявку, але зазвичай ви отримаєте рішення протягом 3 тижнів, якщо ви подаєте заявку з-за меж Великобританії, і протягом 8 тижнів, якщо ви подаєте заявку в межах Великобританії.

Тривалість загальної студентської візи залежить від тривалості вашого курсу, і ви можете подати заявку на її продовження, якщо бажаєте залишитися у Великій Британії, щоб працювати чи продовжити навчання. Дитяча студентська віза дійсна протягом усього курсу, максимум до 6 років, і може бути продовжена. Тривалість короткострокової студентської візи не може перевищувати тривалості вашого курсу та не може бути продовжена.

Час обробки

3 Weeks

Можливості роботи

Іноземним студентам дозволяється працювати з навчанням у Великобританії за певних умов. Вид роботи, яку ви можете виконувати, залежатиме від того, що ви вивчаєте, і від того, чи будете ви працювати протягом шкільного семестру чи під час перерв.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Основні причини відмови у студентській візі:

 1. Відсутні або неправильні документи;
 2. Невиконання фінансових вимог;
 3. Неправильний формат документа.