Бразилія

Найкращі університети для Магістратури Програми в Бразилія 2024

Кількість установ: 156
  • São Paulo, Бразилія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Valbonne, Франція
  • Belo Horizonte, Бразилія
  • + 6 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • São Paulo, Бразилія
  • Rio de Janeiro, Бразилія
  • + 2 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rio de Janeiro, Бразилія
  • Bailrigg, Великобританія
  • + 3 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nantes, Франція
  • São Paulo, Бразилія
  • + 5 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Paraná, Бразилія

  Є багато аспектів, які цінують вищий навчальний заклад, але висока репутація в ОВК є основним показником того, що курси, структура та факультет відповідають ідеальним стандартам якості. Відповідно до останнього розкриття інформації агентства, Уніандрейд отримав 4 клас (з найвищим балом - 5) і входить до числа найкращих університетських центрів країни. Примітка посилається на IGC - абревіатуру загального індексу курсу. Але прагнення Уніандрейда до викладацької майстерності розпочалося не в останній рік. Для цього існує понад 40 років історії! На додаток до IGC, заклад пишається тим, що 80% курсів бакалаврату оцінюються з оцінками досконалості. Щоб поставити установу на цю визначну посаду, комітет ОВК оцінює декілька аспектів, серед них результати діяльності студентів в ENADE, фізична структура, кваліфікація викладачів, серед інших.

  • Goiás, Бразилія

  Створений в 1999 році законом 13.456, Державний університет Гояса приніс нову перспективну реальність у галузі вищої освіти в штаті. Організований як універсальний університет, що базується в Анаполісі, UEG є результатом процесу трансформації та включення таких важливих вищих навчальних закладів, як Державний університет міста Анаполіс (Уніяна), Вища школа фізичного виховання штату Гояс (Есефего ) та інших ізольованих вищих навчальних закладів, що утримуються урядом. Згідно з історичними даними, UEG народився для вигоди великій кількості муніципалітетів в Гоясі, з акцентом на регіональних особливостях. Його зростання забезпечило інноваційний досвід завдяки проекту інтеріоризації викладацької, дослідницької та розширеної діяльності, що призвело до того, що декілька муніципалітетів в університетському містечку Гояса впровадили курси бакалаврату та аспірантури з найрізноманітніших галузей знань. Крім того, UEG впровадив спеціальні програми, такі як програма повного парцельованого ступеня, яка забезпечувала навчання на бакалаврському рівні для тисяч викладачів з державних, муніципальних та приватних мереж. UEG формується з місією виробляти та соціалізувати наукові знання та знання, крім того, що розвиває культуру та комплексну підготовку професіоналів та осіб, здатних бути критично вбудованими в суспільство, та сприяє трансформації соціально-економічної реальності держави Гояс і з країни. Університетський містечко, як багатопрофільний навчальний заклад, має університетський містечко у всіх мікрорегіонах штату, що сприяє сталому розвитку Гоясу.

  • Jardim Sao Paulo, Бразилія

  Федеральний університет долин Джекітіньонха і Мукурі (UFVJM) є державним вищим навчальним закладом, підключеним до Міністерства освіти (MEC), створеним Законом 11.173, опублікованим у Федеральному віснику 8 вересня 2005 року. Вересень 1953 р., Коли тодішній губернатор Хуселіно Кубічек де Олівейра заснував стоматологічний факультет Діамантіни (Фаод) з метою задоволення потреб великої території, яка є долиною Джекітіньонха. До того, як стати UFVJM, це був Федеральний стоматологічний факультет (Fafeod) та Інтегровані федеральні коледжі Діамантини (Fafeid). UFVJM має містечка у чотирьох містах: Діамантіна, Теофіло Отоні, Унаї та Ханауба, що охоплюють мезорегіони Джекітіньонха, Вале-ду-Мукурі, Нороесте та Норте-де-Мінас-Жерайс.

  • Formosinha, Бразилія

  Католицький університет Бразилії (UCB) - єдиний приватний університет у Федеральному окрузі. Це католицький, благодійний та громадський вищий навчальний заклад. UCB знаходиться у віданні Бразильського союзу католицької освіти (UBEC), який був заснований у 1972 р. З метою підтримання католицьких навчальних закладів, забезпечення міцної та якісної освітньої мережі.

  • São Paulo, Бразилія

  Інновації, технології, стійкість та практична робота є суттю Eniac протягом 35 років. За допомогою реальних та складних проектів Eniac готує лідерів та підприємців, які ще зі студентів розвивають професійні навички та практики, необхідні для виділення на ринку праці. Усі ці інвестиції у мультидисциплінарні методології, інфраструктуру та міжнародні стандарти якості роблять Eniac найкращим вищим навчальним закладом у Гуарульюсі, згідно рейтингу MEC.

  • Bonsucesso, Бразилія

  Діючи в академічній галузі понад 50 років, UNISUAM розвивався протягом багатьох років, змінюючи реальність своїх студентів. Перший університетський центр Бразилії, UNISUAM завжди тримав своїх студентів на першому місці, зосереджуючись на своїй місії сприяти розвитку чоловіків, практикуючи викладання, спрямоване на академічне, професійне та особисте підвищення громадськості, до якої він відноситься.

  • Fábricas, Бразилія

  Федеральний університет Сан-Жуан-дель-Рей (UFSJ) був заснований Законом 7555 від 18 грудня 1986 року як Фонд вищої освіти Сан-Жуан-дель-Рей (Фунрей), який був результатом зустрічі та федералізації двох установ: Факультет філософії, наук та літератури Боско, діяльність якого розпочалася в 1954 р., Підтримується провінцією Сан-Жуан-Боско; та муніципальний фонд Сан-Жуан-дель-Рей, який підтримує факультет економічних, адміністративних та бухгалтерських наук (Faceac) та факультет промислового машинобудування (Faein), діяльність яких розпочалася у 1972 та 1976 роках.

  • Bahia, Бразилія

  ФАКУЛЬТЕТ АДВЕНТИСТІВ BAHIA (FADBA) - це навчальний заклад Церкви адвентистів сьомого дня, заснований на біблійному світогляді, відданий християнській справі викуплення та цілісному формуванню компетентних фахівців для відповідального здійснення громадянства та служіння громаді. .

  • Parque dos Jacarandás, Бразилія

  Університет показує, як поєднати міцні традиції та зв’язок із сучасним світом та його трансформаціями. Майбутнє, інновації, підприємництво та стабільність - це основа середовища, яке мультидисциплінарним чином інтегрує еволюцію науки, знань та технологій.

  • Goiabeiras, Бразилія

  Federal University of Espírito Santo (Уфес) - це самоврядна установа, підключена до Міністерства освіти (МОК), з навчальною, науковою, адміністративною, фінансовою та автономною владою. Він працює у вірі в неподільність навчальних, дослідницьких та пропагандистських програм із покликанням працювати у всіх галузях знань. Ufes був заснований 5 травня 1954 року. Він включає чотири університетських містечка - Гоябейрас і Маруїпе у столиці Віторії, а також муніципалітети Алегре (на південь штату) та Сан-Матеус (на північ штату) - з площею 4,3 млн. кв. Загальна площа його містечок становить 292 000 квадратних метрів (забудована площа).