Боснія і Герцеговина

Найкращі університети для Магістратури Програми в Боснія і Герцеговина 2024

Кількість установ: 7
  • Sarajevo, Боснія і Герцеговина

  University of Sarajevo - це велика і складна організація, яка виконує благородну місію виховання здатного, творчого та міжнародно компетентного персоналу у всіх сферах, що становлять інтерес для Боснії та Герцеговини, шляхом викладання та наукових досліджень. Очікується, що персонал вирішить виклики сучасної економіки в європейському та світовому політичному, економічному, соціальному та культурному контексті. Університет прагне залишатися автономною академічною спільнотою викладачів, дослідників, художників та студентів, включених до міжнародної університетської та академічної спільноти та тенденцій.

  • Dvorovi, Боснія і Герцеговина

  БАЧЕННЯ На основі досягнутих результатів та нових бізнес -цілей, Університет визначив нове бачення, таке: Бачення Університету - стати одним із лідерів у просторі вищої освіти Республіки Сербської та Боснії та Герцеговини . МІСІЯ Місія університету полягає у тому, щоб дати змогу здобувати нові знання, навички та компетенції, насамперед для кандидатів із Семберії та навколишніх регіонів, потім Республіки Сербської та Боснії та Герцеговини та інших зацікавлених країн.

  • Travnik, Боснія і Герцеговина

  University of Travnik - перший приватний університет у Боснії та Герцеговині, створений у 2007 році на основі законодавчих актів та за підтримки відповідного Міністерства освіти, науки, культури та спорту SBK / KSB. Він здійснює свою діяльність як вищий навчальний заклад відповідно до Рішення Міністерства освіти, науки, культури та спорту СБК / КСБ, номер: 03-38-63 / 07 від 04.07.2007. рік і в Реєстрі вищих навчальних закладів SBK / KSB занесено під номером 10 на сторінці 00010 з 2007/08 навчального року. років. Повна назва вищого навчального закладу - University of Travnik . Переклад назви університету англійською мовою - University of Travnik . Скорочена назва університету - УНТ.

  • Bijeljina, Боснія і Герцеговина

  Sinergija University - це навчальний заклад, заснований у 2005 році на основі схвалення Міністерства освіти та культури Республіки Сербської та за підтримки Університету Сінгідунум з Белграда. Університет є вищим навчальним закладом, який пропонує своїм студентам сучасні навчальні програми та методи навчання, подібні до відомих університетських центрів.

  • Banja Luka, Боснія і Герцеговина

  Загальноєвропейський університет "APEIRON"-це навчальний та науковий заклад, який у рамках своєї основної діяльності у сфері вищої освіти самостійно та/або у співпраці з іноземними партнерами виконує базові академічні студії першого циклу, спеціалістські та магістерські студії другого циклу, та докторантура третього циклу. навчання протягом усього життя та безперервне професійне навчання та розвиток. Університет також проводить фундаментальні та прикладні дослідження за основними науковими напрямами акредитованих навчальних програм, а також дослідження, що є функцією розвитку освітньої діяльності. Загальноєвропейський університет "APEIRON"-це навчально-науковий, некомерційний вищий навчальний заклад у приватній власності, який здійснює свою діяльність на підставі ліцензій Міністерства освіти та культури Республіки Сербської. Університет був створений у 2005 році та зареєстрований як вищий навчальний заклад у судовому реєстрі Основного суду у Баня -Луці за номером: U / I 4847/05, а також у Реєстрі вищих навчальних закладів Міністерства освіти та Культури Республіки Сербської під номером 11-I / 08. Акредитація: Рішення про акредитацію №. 01.1.3.74/16 від 24.3.2016. рік (Агентство з акредитації вищих навчальних закладів Республіки Сербської). Університет має ліцензію на дистанційну освіту №. 07.2- 9624-1 / 07 від 28.12.2007. років. Загальноєвропейський університет здійснює діяльність у сфері вищої освіти у приміщенні навчального закладу у Баня-Луці та поза його межами за ліцензованими навчальними програмами та циклами у Бієліні відповідно до рішення Міністерства освіти та культури Республіки Сербської №. 07.023 / 612-86-2 / 10 від 06.09.2010; у Новому Граді згідно з рішенням Міністерства освіти і культури Республіки Сербської №. 07.023 / 612-35-2 / 10 від 06.12.2010; років. Рішення про виконання умов та дозволів на роботу та проведення ліцензованих навчальних програм є публічними документами, які Пан’європейський університет представляє громадськості через свій веб-сайт та іншими зручними способами.

  • Sarajevo, Боснія і Герцеговина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sarajevo, Боснія і Герцеговина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...