Бельгія

Дослідження Магістратури в Бельгія 2024

Навчання в Бельгія

Бельгія розташована в Західній Європі, межує з Північним морем, Франція, Німеччина, Люксембург та Нідерланди. Столиця Брюссель, розташований в центрі країни і є штаб-квартирою багатьох важливих європейських організацій, включаючи Європейський Союз, Європейська Комісія, і Організація Північноатлантичного договору (НАТО). Крім цукерок та пива, Бельгії відомий тим, що перша газета в світі, який був надрукований в Антверпені.

Клімат

За невеликої площі Бельгії, клімат відносно рівномірним по всій країні. Загальний клімат помірний, з м'якою зимою і прохолодним літом, а у звичайний день кілька дощитиме і хмарно. Місцевість включає плоскі рівнини, пагорби і гори.

Культура

Бельгія відома для легіону культурних заходів і спортивних заходів доступні, зокрема, в Брюсселі. Студенти знайдуть подій і місць для музики, живопису, театру, кіно і інших мистецтв. Багато заходів, такі як концерти та конференції знизили ціни доступні для студентів.

Прожитковий мінімум

Вартість проживання для студентів в Бельгії є відносно низьким. Крім плати за навчання, студенти можуть розраховувати витратити близько € 800 на місяць на витрати на проживання, причому близько половини, що буде для житла. Незалежно від національності, студенти очного дозволяється працювати, щоб допомогти покрити витрати. Студенти з країн за межами Європейського економічного простору (ЄЕП), може бути, необхідних для отримання дозволу на роботу.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  414
 • Частка комунальних послуг

  64
 • Підписка на Інтернет

  49
 • Місцевий транспорт

  49

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  10
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  4

Про Бельгія

Вища освіта

Вищі навчальні заклади в Бельгії пропозицію бакалавра, магістра та доктора наук. Бельгія має два типи вищих навчальних закладів:

Університетська освіта пропонують університети, і включає в себе освіту в обраній дисципліні поряд з науковими дослідженнями.
Неуніверситетського вищої освіти включає в себе як університетських коледжах і академіях мистецтв. Університетські коледжі готують студентів до конкретної професії. Академіях мистецтв викладати теорію і практику різних видів мистецтва.
Багато майстрів курси ступеня викладаються на голландському або французькою мовою, і деякі програми та курси викладаються англійською мовою.

Чому варто вчитися до Бельгії?

Бельгія знаходиться в самому серці Європи, в декількох хвилинах їзди на поїзді від великих культурних містах, таких як Париж і Берлін. У перехресті Європи, Бельгії відомий своїми мультикультуралізму і привітне ставлення до іноземних студентів.

Бельгійських вузів визнаються в усьому світі, як в ділових і наукових кіл своєю високою якістю. Бельгія також човни високої якості життя, в тому числі низької вартості навчання, відмінне медичне обслуговування і надійну мережу громадського транспорту.

Університети

Бельгії є шість університетів, які охоплюють магістрів у всіх областях знань, таких як економіка, інженерні, мови і психологію.

Бельгії 21 університетських коледжів пропонують програми магістра у восьми областях: агрономія, прикладного мистецтва, економіки, медичного, освіта, соціальні науки, технологій та перекладу та інтерпретації.

Бельгія також має 17 художніх академій, які пропонують ступінь магістра в одному з чотирьох основних сферах: образотворчому мистецтві, музиці, драматургії та радіомовних технологій.

Плата за навчання і Тривалість програми

Вартість навчання в 2012-2013 роках в університетах для студентів з країн ЄС становить € 835. Студенти з не входять до ЄС країн платити додаткові збори близько € 2000 до € 4000 в залежності від їх програми навчання та університету.

Навчання в коледжах університетів і академій мистецтв нижче. 2012-2013 навчання за програмою магістра становить € 351 кожен рік, за винятком останнього року, який становить € 455. Знову ж, може стягуватися додаткова плата для студентів з неєвропейських країн. Конкретної установи можуть надати інформацію про ці додаткових зборів.

Магістерських програм є: 1 рік (60 кредитів) або 2 роки (120 кредитів) залежно від спеціальності. Крім того, студенти, які вже мають ступінь магістра можна отримати ступінь магістра Додатковою з мінімум 60 кредитів в спеціалізованій професії.

Академічний рік

Навчальний рік складається з трьох термінів. Перший доданок починається в середині вересня і триватиме до кінця грудня, а потім іспити в січні. Другий доданок починається на початку лютого і працює, хоча в середині травня, а потім іспити в кінці травня або початку червня. Третій член працює протягом літа. Студенти, які не можуть перездати іспити їх під час сеансу, який триває з середини серпня до середини вересня.

Післядипломної можливості

Іноземні студенти, які отримали ступінь магістра в Бельгії може працювати для бельгійської компанії після закінчення школи. Проте, право на працю не є автоматичною, тому студенти повинні перевірити чинне законодавство, якщо вони запропонували посаду. Як мінімум, студенти можуть бути зобов'язані отримувати дозвіл на роботу; це відноситься до студентів з ЄС і не входять до ЄС країн.

Студенти, які бажають продовжити своє навчання, можуть бути допущені до докторської програми і приєднатися до дослідницької групи після отримання їх ступінь магістра в Бельгії.

Отримання візи

Студенти з країн ЄС / ЄЕП країн-членів не потрібна віза для навчання в Бельгії. Студенти з інших країн можуть вимагати візу, однак, як можуть змінюватися для кожної країни, майбутні студенти повинні звернутися в бельгійське посольство або консульство у своїй країні.

Медичне страхування

Не входять до ЄС студентів, які не мають медичної страховки зі своєї країни, яка охоплює перебування в Бельгії повинні приєднатися "Mutuelle", щоб одержувати допомогу на медичне обслуговування. Студенти з країн ЄС повинні бути європейською картки медичного страхування зі своєї країни; ця карта дозволяє їм приєднатися до Mutuelle в тих же умовах, як громадянин Бельгії.Медичне страхування коштує близько € 50 на квартал для кожної людини і повинні бути оплачені протягом строку навчання.

Чайові

З французьким і голландським мовами є вибір для навчання в Бельгії, майбутніх студентів за програмою магістра деяких може знадобитися пройти голландський або французький іспит володіння мовою. Для конкретних вимог, студенти повинні запитати установи вони зацікавлені в участі. Більшість навчальних закладів пропонують додаткове навчання мови для студентів, які зазнають труднощів з мовою навчання.

Хоча вартість навчання в Бельгії низький, є ще багато стипендій і грантів для студентів магістерських програм, які потребують додаткової допомоги.

Вимоги щодо візи

Для громадян країн, які не входять до ЄС/ЄЕЗ/Швейцарії, які хочуть навчатися в Бельгії протягом періоду, що перевищує 90 днів.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Віза D (національна довгострокова віза)

Ціна та валюта

USD 200

Ви можете розраховувати заплатити 200 доларів або більше за обробку вашої візової заяви. Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Якщо ви є громадянином ЄС/ЄЕЗ/Швейцарії, вам не потрібна віза для навчання в Бельгії. Однак ви повинні бути зараховані до визнаного університету чи вищого навчального закладу як основної професії в Бельгії, мати достатні кошти для покриття витрат під час навчання в Бельгії та мати належне медичне страхування.

Якщо ви є громадянином країни за межами ЄС/ЄЕЗ/Швейцарії, вам, швидше за все, потрібно буде подати заяву, щоб вступити до вищих навчальних закладів на період довший ніж три місяці. Студенти з деяких країн (наприклад, США) не зобов’язані отримувати візу до Бельгії, якщо їхнє перебування не перевищує 90 днів.

Перш ніж ви зможете подати заяву на отримання бельгійської студентської візи, вам, як правило, потрібно буде прийняти на курс або навчальну програму визнаного бельгійського університету чи навчального закладу.

Студенти з Китайської Народної Республіки повинні отримати сертифікат академічної оцінки, виданий Центром академічного оцінювання (APS), перш ніж отримати дозвіл на вступ до вищого навчального закладу Бельгії. Цей сертифікат APS необхідний для отримання студентської візи до Бельгії. Іспит складається з технічної оцінки вашого диплому та співбесіди.

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Бельгії

Ви повинні подати заявку на отримання студентської візи в посольстві або консульстві Бельгії у своїй країні.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Перш ніж подавати заявку на отримання студентської візи до Бельгії, вам спочатку потрібно бути прийнятим на курс в акредитованому навчальному закладі та сплатити реєстраційний внесок (це буде повернено, якщо вашу заявку на візу буде відхилено). Якщо ви іноземний студент, вам потрібно буде звернутися до найближчого посольства або консульства Бельгії у вашій країні. Посольство допоможе вам визначити, чи потрібна вам студентська віза, і допоможе вам подати заявку на отримання візи.

Для отримання студентської візи вас можуть попросити надати наступне:

 • дійсний паспорт/посвідчення особи;
 • підтвердження того, що ви маєте місце у визнаному закладі;
 • копії документів про освіту;
 • подробиці про курс;
 • підтвердження наявності достатніх коштів для покриття витрат на проживання, навчання, охорону здоров’я та репатріацію (617 євро на місяць протягом 2015-2016 навчального року);
 • медичну довідку;
 • доказ того, що ви не маєте судимості, якщо вам більше 21 року.

Щоб підтвердити своє прийняття в визнану установу, ви можете надати одну з таких документів:

 • офіційне підтвердження реєстрації на програму;
 • атестація, яка вказує на те, що ви маєте доступ до запланованих досліджень;
 • підтвердження вашої реєстрації для вступних іспитів.

Вас також можуть попросити надати лист із поясненням того, чому ви обрали саме цей курс, чому ви хочете навчатися в Бельгії та яку користь це вам принесе. Крім того, вас також можуть попросити продемонструвати знання мови, якою викладатиметься курс.

Протягом восьми днів після прибуття до Бельгії ви повинні відвідати місцеву муніципальну адміністрацію/ратушу (maison communale/gemeentehuis), щоб отримати дозвіл на проживання та зареєструватися в реєстрі населення іноземців.

Коли слід подавати заявку?

Для довгострокової візи для навчання рекомендується записатися на прийом у посольство принаймні за два місяці до від’їзду. Щоб отримати короткострокову візу, домовтеся про зустріч принаймні за 3 тижні до від’їзду.

Тривалість студентської візи залежить від тривалості курсу. Ви можете подати заявку на продовження свого дозволу на проживання щороку, приблизно за 30-45 днів до закінчення терміну його дії.

Час обробки

2 Months

Можливості роботи

Якщо ви іноземний студент, який навчається в бельгійському навчальному закладі та маєте дійсний дозвіл на проживання, ви можете працювати до 20 годин на тиждень протягом семестру, якщо це не заважає вашому навчанню. Вам потрібно буде отримати письмовий строковий контракт від вашого роботодавця, який відомий як «студентський трудовий договір», і дозвіл на роботу типу C. В іншому випадку ви можете працювати під час офіційних університетських канікул без дозволу на роботу в Бельгії.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо у вас є кримінальне минуле або якщо ви були депортовані з ЄС. Іншою причиною для відмови є відсутність або неповність документів, які підтверджують те, що ви будете студентом.