Keystone logo
Аргентина

Найкращі університети для Магістратури Програми в Аргентина 2024

Кількість установ: 110
  • Mendoza, Аргентина

  Aden зосереджений на навчанні та професійному розвитку директорів і менеджерів компаній, як в очному, так і в електронному навчанні. Він характеризується інноваційними моделями навчання, орієнтованими на практичне застосування та використання інтерактивних, досвідчених та ігрових методологій класу, які викладають професори, які передають свій величезний управлінський досвід і передають передові практики, які застосовуються в компаніях по всій Америці.

  • Bologna, Італія
  • Cesena, Італія
  • + 4 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • 1906, Аргентина

  Бути у сфері освіти означає готуватися до змін, навчання - це постійний рух. Якщо ми додамо до цієї суттєвої ознаки швидкість, яку ми відчуваємо сьогодні у суспільних змінах, говорячи про метод навчання, ми повинні почати зі того, що все можливо. Ми починаємо з очевидного: мова дозволяє нам спілкуватися. Тому вивчення другої мови має мати головну вісь спілкування. Ми змушуємо наших студентів спілкуватися іспанською мовою, наш метод чітко підкреслює спілкування. На додаток до цієї дидактичної мети, ми віримо в силу занурення у спільноту носіїв іспанської мови. Коли учні занурюються у мову, яку він хоче вивчити, все, що вони вивчають на уроці, постійно застосовується в різних контекстах реального життя. Такий постійний вплив повідомляє про необхідність сильної мотивації і, отже, значно збільшує їх шанси на навчання. У VOS ми використовуємо освітню силу цього занурення у мову: без видимих реалій, ми використовуємо реальність з усією її силою, як у класі, так і за його межами (в електронному навчанні це також можливо: іспанське занурення може бути майже повністю досягається через соціальну мережу). Ці знання продовжуються у щотижневих семінарах та культурних заходах, які роблять кожен день культурною пригодою з іспанською мовою. Розробляючи нашу навчальну програму та плануючи кожен клас іспанської мови, ми дуже добре усвідомлюємо той вирішальний факт, що «на навчання вплинули технології». Це змінює практику викладання, роль учня, те, що таке знання, і, по суті, те, що ми робимо для того, щоб люди навчилися.

  • Buenos Aires, Аргентина

  VisualRex Інтернеті, використовуючи платформу VisualRex, пропонує вам один з найкращих досвіду Інтернет -освіти в імплантології та інших суміжних областях. Послуга передається потоково на вимогу, що дозволяє вам проходити курси на потрібних пристроях і в будь -який час. Після затвердження Інтернет-курсу у вас є можливість та перевага взяти участь у однотижневому інтенсивному практичному курсі (ІСЦ), де ви будете застосовувати все, що дізналися, встановивши від 6 до 12 імплантатів пацієнтам. Онлайн студенти, 10% бонус за ІСЦ та інші переваги.

  • La Plata, Аргентина

  Університет дель Есте народився у новому національному, регіональному та світовому контексті, припускаючи той момент в історії, що він повинен подорожувати з відповідальністю та твердою прихильністю тлумачити, брати участь та сприяти цьому контексту. Якість у нашому університеті підтримується у постійному пошуку рівня досконалості, збереженні інституційної ідентичності, актуальності процесів та постійної внутрішньої та зовнішньої оцінки, що ґрунтується на необхідному розумінні навколишнього середовища, в якому він впроваджується. Наукове та дослідницьке середовище, простір для освітніх послуг та постійного навчання. Наш університет прагне до якості викладання, досконалості досліджень та підтримки заслуг, здібностей та рівності. Сприяння та сприяння доступу до високоякісних інформаційних матеріалів для читання, консультацій та вивчення, а також постійне орієнтування, керівництво та постійна підтримка спеціалістів -репетиторів, орієнтованих на консультування. Ми прагнемо формувати чесних, здібних та критичних громадян з широким та багатопрофільним баченням і на яких лежить відповідальність сприяти створенню більш справедливого та підтримуючого світу. Я радий вітати вас у цьому засобі інформації та спілкування, в якому ви зможете започаткувати знання та відносини, які ми бажаємо плідних та інтенсивних.

  • San Martín, Аргентина

  UNSAM - національний, громадський та безкоштовний університет, створений у 1992 році. Він пропонує широкий спектр кар’єр для студентів та випускників як у галузі гуманітарних та соціальних наук, так і в галузі точних та природничих наук. Більше 65% його ресурсів призначені для галузей науки та техніки. З акцентом на політику спільної роботи, вона підтримує відносини з установами, які сприяють науковим дослідженням та передачі технологій. Її союзи з Національною радою з науково -технічних досліджень (CONICET), Національною комісією з атомної енергії (CNEA), Національним інститутом промислових технологій (INTI) та Національним інститутом сільськогосподарських технологій (INTA) покращують теоретичне виробництво, розвиток їх досліджень та навчання людських ресурсів. Серед його досягнень вони включають клонування бітрансгенного великої рогатої худоби для виробництва молока, подібного до людського, та відновлення фрески Пластична вправа Девіда Альфаро Сікейроса. ЮНСАМ також має власне видавництво (що перевищує 100 опублікованих назв), і на сьогодні він підписав понад 250 угод з іноземними університетами щодо обміну студентами, викладачами та науковими співробітниками. Його штаб -квартира знаходиться в районі Генерал Сан -Мартин, на північний захід від автономного міста Буенос -Айрес. Побудований на старому залізничному пляжі площею більше двох гектарів, кампус Мігелете є однією з головних визначних пам'яток території Буенос -Айреса з точки зору архітектурного планування та збереження спадщини.

  • Salta Province, Аргентина

  Національний університет Сальти є інститутом публічного права, автономним та автаркічним, метою якого є популяризація, поширення та збереження культури. Вона виконує цю мету в постійному контакті з універсальною думкою і приділяє особливу увагу проблемам регіону та країни. Університет сприяє розвитку культури шляхом гуманістичних досліджень, науково -технічних досліджень та художньої творчості. Поширюйте ідеї та художні досягнення за допомогою навчання та різних засобів передачі знань. Місія університету - створення та передача знань, науки та її застосування, а також мистецтв. Його основна мета - виховання з етичної точки зору. Університет прагне до цілісного та гармонійного формування членів університетської спільноти, викладачів, студентів, випускників та персоналу університету, а також виховує в них дух моральної прямоти та етичної та громадянської відповідальності. Він готує дослідників, викладачів та відповідних фахівців. Вона підтримує постійні зв’язки зі своїми випускниками шляхом безперервного навчального процесу, спрямованого на їх оновлення та вдосконалення, сприяння навчанню, науковим дослідженням та професійній практиці, присвяченій проблемам країни та регіону. В якості державного утворення він співпрацює з виявленням та вирішенням національних та регіональних проблем відповідно до конкретних норм, що регулюють його функції, представляє свої висновки, надає технічні консультації та бере участь у спільній діяльності з державними та приватними установами через угод. співробітництво. Університет позбавлений ідеологічних, політичних та релігійних питань, розуміє соціальні, політичні та ідеологічні проблеми, вивчає їх науково. Це чуже будь -якому галузевому інтересу чи догматичній концепції. Він пропагує критичне ставлення, забезпечуючи в ньому найширшу свободу вираження поглядів. Університет, на додаток до свого конкретного завдання як навчально -дослідницького центру, прагне поширювати переваги своєї культурної та соціальної діяльності шляхом взаємодії з навколишнім середовищем.

  • Bernal, Аргентина

  Національний університет Кільмес (за ініціалами UNQ іспанською мовою) був заснований у 1989 році. Він розташований у самому центрі столичного району Південного Буенос -Айреса, у місті Бернал, місто Кілмес. У цьому регіоні, який централізує 20% промислових підприємств країни, проживає три мільйони людей. Нині в UNQ навчається понад одинадцять тисяч студентів, розподілених серед курсів вищої освіти та аспірантури. Місія університету - виробництво, викладання та передача найвищої якості знань у середовищі рівності та різноманітності. Основними функціями UNQ є викладання, дослідження, курси підвищення кваліфікації, формування людських ресурсів, технологічний розвиток, інновації продуктів та популяризація культури.

  • Lomas de Zamora, Аргентина

  Викладання цього університету визнається в різних галузях. Завдяки інструментам оцінки матеріальних та людських ресурсів ми підтримуємо стандарти досконалості у своїй кар’єрі, одночасно сприяючи оновленню та критичному огляду вмісту.

  • José C. Paz, Аргентина

  Розташований у місті Хосе К. Пас, Національний університет імені Хосе Клементе Паса (ЮНПАЗ) був створений у 2009 році Законом № 26577. ЮНПАЗ визнає вищу освіту основним соціальним правом для економічного, соціального та культурного розвитку регіону та зміцнення верховенства права та демократичних цінностей людей. У цьому сенсі її місія - викладання у вищій освіті, а також виробництво та розповсюдження знань, які сприяють розвитку регіону, ставлячи себе на службу зміцнення соціальної рівності та розвитку. Його бачення - сприяти рівності, інклюзії та розширенню можливостей, які вища освіта пропонує місцевій громаді. Цінності, які її надихають, ґрунтуються на солідарності як на шляху до формування чесності чоловіків і жінок, які, як люди та громадяни, є носіями найвищих ідеалів, які підносить гуманізм, і здатні поставити свої знання на службу суспільства. демократія та зростання людства. Мета цього будинку навчання - гарантувати безкоштовну вищу освіту та доступ до громадськості, вільний та безкоштовний університет, забезпечуючи рівні можливості та можливості, розвиваючи множинну відкритість без будь -якої дискримінації щодо всіх верств суспільства. Доступ будь -якого громадянина до державного університету є набутим правом. Вища освіта має бути не тільки суспільним та суспільним благом, але й універсальним правом людини та обов’язком держави.

  • Los Polvorines, Аргентина

  Національний університет генерала Сармієнто (UNGS) був створений 20 травня 1992 року Національним законом № 24 082 та заснований у 1993 році, коли були призначені ректор -організатор Роберто Ноель Домек та Консультативна комісія. Своєю назвою UNGS зобов'язана тодішній партії генерала Сармієнто, яка пізніше в 1994 році була розділена на три муніципалітети: Сан-Мігель, Хосе Пас та Мальвінас-Аргентина. З моменту свого заснування Університет прийняв за принцип зв'язок між навчанням, критичним дослідженням проблем, що впливають на суспільство, та пошуком альтернативних дій для їх подолання. UNGS складається з чотирьох міждисциплінарних науково -педагогічних інститутів, які прагнуть реагувати на актуальні проблеми, пов'язані з промисловістю, наукою, містом та знаннями. Це Інститут наук, Інститут Конурбано, Інститут промисловості та Інститут розвитку людини. Центральний аспект його діяльності - сприяти демократизації викладання, доступу до знань усіх верств суспільства та пошуку успіхів у навчанні, передбачаючи педагогічну стратегію, спрямовану на забезпечення міцної базової та специфічної підготовки студентів. У цих рамках Університет пропонує безкоштовні ступені бакалавра, національно діючі дипломи, стипендії для навчання, академічні стипендії для навчання у сфері викладання, досліджень, менеджменту та громадських послуг, персоналізовану підтримку підручників, сучасну та ефективну бібліотечну публіку, а також вільний доступ та якісну академічну освіту. простір. Його університетський кампус розташований за адресою Хуан Марія Гутьєррес 1150, місто Лос -Польворинес, Мальвінас -Аргентина, на північний захід від Великого Буенос -Айреса.

  • Avenida Doctor Luis Gutniski, Аргентина

  Університетське життя у Формозі з’являється із створенням Національного університету на Північному Сході (УННС -14 грудня 1956 р. Згідно із Законом № 22,229), як університетського центру для всього регіону, що включав провінції Чако, Коррієнтес , Місіонес та Формоза. Насправді університетська діяльність почнеться лише у Формозі після угоди, підписаної між урядом провінції та Національним університетом на північному сході. Пізніше, 26 березня 1971 року, було підписано Угоду, за допомогою якої був створений Інститут університету Формози, який розпочав свою діяльність 21 квітня 1971 року. вищезгадана постанова міністрів. Постановою Ректорату № 2082 від вересня 1976 р. Діяльність існуючих навчальних підрозділів (університетський інститут, факультет аграрних освітніх наук та факультет відновлюваних природних ресурсів) уніфікована на факультеті відновлюваних природних ресурсів, де стабільно диктувати кар’єру лісового інженера, впроваджуючи різні довгострокові професії відповідно до нових потреб. Інша діяльність університету була спрямована на агентів, які вже працювали в цих сферах. Таким був випадок кар’єри техніка державного управління або банківського техніка. Термін диктування професорів, реєстрація яких була здійснена у період між 1970 та 1974 роками, був зумовлений необхідністю задовольнити конкретні вимоги до людей, які були бездіяльними, хоча реєстрація на ці професії була відкритою для інших абітурієнтів. У 1984 р. Серед професій, встановлених Угодою, почав працювати педагогічний колектив. У 1986 році викладацький склад з диференційованої освіти та викладацький склад з біології розпочалися як стабільна кар’єра, яка триває і дотепер.

  • Córdoba, Аргентина

  У Національному університеті Кордови (UNC) студентське населення складає приблизно 136 тисяч студентів. Фізично він займає площу 11,5 мільйонів квадратних метрів, з яких 1,37 мільйона - у місті Кордова, а решта - у внутрішній частині провінції Кордова. Його власна крита площа перевищує 380 тисяч квадратних метрів. Розподілений між Ciudad Universitaria та історичним центром Кордови, UNC - також відомий як Casa de Trejo– має п’ятнадцять факультетів; дві загальноосвітні школи; 145 науково -дослідних центрів та інститутів; двадцять п’ять бібліотек; сімнадцять музеїв; лабораторія продуктів крові; дві лікарні; банк крові; дві астрономічні обсерваторії; заповідник та система мультимедійної комунікації, що складається з двох телевізійних каналів, двох радіоприймачів (AM та FM) та порталу новин.

  • Buenos Aires, Аргентина

  UNdeC є вищим навчальним закладом, державним і безкоштовним, відповідальним та відданим якості, актуальності та належності до чилійського суспільства, провінції та регіону; енергійний, творчий і постійно зростає. Хоча національні університети повинні реагувати на операційні логіки та параметри якості, які є рівноважними у компетенції всіх членів Національної університетської системи, вони також мають геополітичні зобов’язання. Рішення про створення університету ґрунтується на переконанні посилити розвиток цього регіону.

  • Catamarca, Аргентина

  Національний університет Катамарки - це державний університет, що має коріння у своєму суспільстві, відданий своєму розвитку, який виступає як творець культури та підсилювач думки. Його основні функції - навчання, дослідження та розширення. Це юридична особа, віддана з моменту свого створення культурі та ідентичності Катамарки та сприянню її розвитку. Отже, він переоцінює матеріальну та нематеріальну соціокультурну спадщину та заохочує до тісніших зв’язків із державним та приватним суспільно-виробничим сектором. Це простір постійної трансформації, в якій пропагується наука і техніка, просуваючи модель суспільства, засновану на знаннях, таким чином, беручи на себе керівну та учасну роль.