Keystone logo
Андорра

Найкращі університети для Магістратури Програми в Андорра 2024

Кількість установ: 4
  • Encamp, Андорра

  Міжнародна школа готелів і туризму Vatel Andorra – це заклад, який 40 років готує майбутніх менеджерів і директорів міжнародної готельної індустрії. Його навчання включає ступінь бакалавра з міжнародного готельного менеджменту. Навчання Vatel охоплює 34 країни, 55 шкіл з понад 9 000 студентів, 39 000 випускників по всьому світу, 520 викладачів і мережу важливих співробітників по всьому світу.

  • Sant Julià de Lòria, Андорра

  Andorra Aviation Academy розташована в князівстві Андорра. Натхненний групою ентузіастів авіації, у червні 2015 року було підписано угоду про створення цієї унікальної програми авіаційного ступеня з урядом Андорри та Університетом Андорри.

  • La Massana, Андорра

  Знай нас! НАША МІСІЯ Пропонування якісної університетської освіти - наша головна місія. Ми хочемо, щоб люди, які бажають навчатись у гнучкій та комфортній формі, могли вдосконалювати свої професійні навички та, перш за все, щоб вони також могли рости та розвиватися з людської точки зору. НАШЕ БАЧЕННЯ ВИХОВАТЕЛЯ Наша педагогічна пропозиція вважає, що навчання та виховання не можна проводити, якщо воно не проводиться за допомогою групи компетентних, підтримуючих викладачів, об'єднаних у довіреній їм місії та здатних працювати "разом та об'єднавшись" . Усі члени освітньої спільноти є частиною цієї команди: викладачі, наукові співробітники, адміністративно-технічний персонал тощо. НАШЕ БАЧЕННЯ РЕАЛЬНОСТІ ОСВІТИ Ми вважаємо, що освітні стосунки завжди повинні бути наповнені братерством та повагою. З цієї причини ми базуємо увагу, яку приділяємо кожному студенту, на привітанні, слуханні, знанні їх потреб та на постійній турботі про сприяння їх цілісному зростанню.

  • Sant Julià de Lòria, Андорра

  Університет Андорри (UdA) - єдиний державний університет у Князівстві Андорра, мікродержава, розташована в самому центрі Піренеїв. Вища освіта в країні розпочалася в 1988 році зі створенням Школи медсестер та Школи комп’ютерних наук, що дало початок університету Андорри, кампус якого розташований у центрі міста Сан-Хулія-де-Лорія з 2004 року.