Австралія

Дослідження Магістратури в Австралія 2024

Навчання в Австралія

Австралія континенту острови і країни, розташованої в південній півкулі між Тихим і Індійським океанами. Незважаючи на те, шоста за величиною країна в світі за площею, Австралія з населенням близько 20 млн. чоловік. Велика частина населення живе уздовж південного і східного узбереж. Австралія є високорозвинена країна з п'ятою за величиною в світі дохід на душу населення. Основні галузі промисловості зосередитися на багатих природних ресурсів Австралії, у тому числі сільське господарство, садівництво, рибальство, лісове господарство, і мінерали.

Клімат

У зв'язку з великою масою землі Австралії, клімат варіюється в широких межах по всій країні. Північна третина країни знаходиться в тропіках, в той час як інша має помірний клімат, з найхолодніших районів на південному сході Тасманії. Року протилежні з північної півкулі.Літня відбувається з грудня по лютий, осінь з березня по травень, зима з червня по серпень і весна з вересня по листопад.

Культура

Австралія є дуже безпечною, доброзичливою і мульти-культурне товариство, яке є одним з найбільш різноманітних в світі. Майже одна чверть населення народився в іншій країні. На додаток до кількох культури іммігрантів, велика частина австралійської культури є похідним від його корінних спадщину.

Хоча австралійське суспільство, як правило, дуже випадкових, багато робочих місць і ресторанів є дрес-код. Австралійці люблять обох видах спорту і мистецтва, в тому числі кіно, літератури, музики, танцю та театру. Художні музеї та галереї рясніють у всіх великих австралійських міст.

Прожитковий мінімум

Вартість життя схожа на Сполучені Штати та Сполучене Королівство.Іноземні студенти повинні продемонструвати на міграційний облік, що у них достатньо грошей, щоб покрити витрати на проживання, навчання та збори під час їх перебування. Студенти можуть працювати неповний робочий день, щоб заробити гроші до витрати на проживання. Щорічна потреба рахунок з 2012 року було $ 18610 для студента, $ 6515 для дружина студента чи партнером, $ 3720 на першу дитину студента, і $ 2790 на кожну наступну дитину.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  769
 • Частка комунальних послуг

  67
 • Підписка на Інтернет

  53
 • Місцевий транспорт

  103

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  13
 • Пінта місцевого пива

  6

Про Австралія

Вища освіта

Університетські курси навчання включають ступінь бакалавра на університетському рівні. На рівні аспірантури, випускник сертифікати та дипломи пропонуються на додаток до магістра і доктора градусів. Магістерські програми є в багатьох областях, включаючи суспільні науки, інженерних, медичних наук, бізнесу та економіки. Ступеня магістра зазвичай включають дослідження чи курсові роботи, або комбінації того й іншого.

Переваги навчання в Австралії?

На додаток до Австралії будучи прекрасним місцем для життя, програм австралійської магістрів є одними з найвищих якості у світі. Австралійська академічне середовище стимулює інновації, творчість і незалежної думки.

Австралія прихильна забезпеченню іноземних студентів є хороший досвід в Австралії.Установи, які визнають іноземні студенти повинні дотримуватися строгих вимог, що стосуються маркетингової діяльності, проведення курсу, засобів та послуг для студентів, таких як юридичні та медичні послуги.

Університети

Чотири з 39 університетів Австралії ранжуються в топ-100 в 2012-2013 Times Higher Education World University Rankings . Ці школи включають в Університеті Мельбурна (28), Австралійський національний університет (37-я), Сіднейський університет (62-й) і Університету Квінсленда (65-й). 230000 Про міжнародні студентів навчаються програм вищої освіти в Австралії, при цьому близько 90 000 випускників щороку.

Плата за навчання і Тривалість програми

Іноземні студенти повинні платити за навчання і зборів перед початком дослідження Магістерська програма.Типові навчання на ступінь магістра є $ 15000 до $ 36000 на рік залежно від університету.

Магістерських програм ступеня приймають по 1-2 років. Курс навчання, як правило, через два роки після бакалаврату, однак ступінь магістра може бути отримана протягом одного року, якщо ступінь бакалавра студента був отриманий з відзнакою.

Академічний рік

Навчальний рік в Австралії починається на початку березня і триватиме до кінця листопада. Більшість шкіл пропонують два семестри кожен рік, але деякі школи використовують систему триместрі й інші пропозиції школах літні курси з грудня по лютий.

Післядипломної можливості

Ступінь магістра в будь-якій дисципліні з австралійського установа робить випускника більш цінними для роботодавців по всьому світу.Крім того, нещодавно був прийнятий закон, який дозволяє провести випускники австралійських інститутів, щоб отримати після закінчення дослідження робочої візи, що дозволяє їм працювати в Австралії на строк до чотирьох років після закінчення школи.

Однак, незважаючи на іноземні студенти можуть мати право працювати в Австралії, після закінчення школи, студенти не повинні проводити дослідження в Австралії з єдиною метою міграції. Австралії надає преференційний режим міграції для фізичних осіб на дослідному Список професій, але кваліфікованого процесу міграції окремо від процесу отримання студентської візи. Там немає ніякої гарантії, що студент навчається на ступінь магістра в Австралії зможуть іммігрувати до Австралії.

Після отримання ступеня магістра, студенти також можуть продовжити своє навчання, якщо вони допущені до докторській програмі і отримати додаткові студентську візу.

Отримання візи

Щоб отримати студентську візу, студенти повинні бути зараховані до очної, який зареєстрований Австралійський Департамент імміграції та громадянства (DIAC). Студенти, що навчаються за коротким курсом менше 3 місяців можна вивчати по гостьовій візі. Тим не менше, тільки студенти зі студентською візою будуть мати доступ до австралійських охорони здоров'я і неповний робочий день. Студенти можуть подати заяву на отримання студентської візи, як тільки вони отримують лист-пропозицію або електронне підтвердження зарахування.

Медичне страхування

Австралія має спеціальну програму медичного страхування для іноземних студентів званих заморських обкладинка здоров'я учнів (OSHC). Студенти повинні купити OSHC до приїзду до Австралії та охоплення повинна підтримуватися протягом всього терміну перебування студента за студентською візою. OSHC покриває медичні або стаціонарної допомоги і частково покриває рецептом ліків і машин швидкої допомоги.

Чайові

Велика частина Австралії є нестабільною і відвідувачів повинні бути інформовані про небезпеки, пов'язані з поїздками у глибинці. Навіть тоді, коли не в глибинці, захист від сонця повинна бути використана в будь-який час, і мандрівники повинні пити багато води.

Лісові пожежі є загальної небезпеки, особливо з пізньої весни до літа. Подорожуючі повинні підтримувати обізнаність про розташування пожежі в усі часи.

Інші ризики включають в себе отруйні змії, павуки і морські жала. Ці небезпеки можна уникнути, знання обстановки і відповідний одяг та взуття.

Вимоги щодо візи

Для всіх програм навчання вам потрібно буде подати заявку на студентську візу підкласу 500.

Віза спеціальної категорії (підклас 444) призначена для громадян Нової Зеландії, які бажають навчатися в Австралії.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

AUD 560

Поточна плата за подачу заявки на студентську візу становить 560 австралійських доларів (~400 євро). Ціна завжди однакова незалежно від тривалості вашого навчання. Будь ласка, зверніть увагу, що ця ціна може відрізнятися залежно від місця, де ви подаєте заяву на отримання студентської візи (Австралія чи берег).

Хто може подати заяву на візу?

Усім, хто зараховується як міжнародний студент на курс, який триває чотири місяці або більше в Австралії, потрібна буде студентська віза. Щоб подати заявку на отримання австралійської студентської візи, ви повинні мати безумовну пропозицію про місце в університеті, погодитися на це місце в письмовій формі та сплатити необхідну заставу за навчання. Обрана вами програма має тривати від 12 до 52 тижнів, щоб мати право на отримання студентської візи.

Де можна подати заявку?

Онлайн система

Цю візу підкласу 500 необхідно подавати через онлайн-систему.

Веб-сайт:https://www.homeaffairs.gov.au/

Як оформити заявку?

Перш ніж подавати заявку на отримання візи, вам потрібно буде отримати підтвердження про реєстрацію (COE) або лист-пропозицію, який підтверджує, що вас прийнято на курс, зареєстрований у Реєстрі навчальних закладів Співдружності (CRICOS).

Заповнюючи онлайн-анкету на візу, вам потрібно буде надати докази того, що ви відповідаєте:

 1. Фінансові вимоги - сума, яку ви повинні підтвердити, що ви маєте на витрати на проживання (окремо від навчання та проїзду) становить 19 830 австралійських доларів (~15 170 доларів США) на рік. Крім того, ви можете надати докази того, що ваша дружина або батьки готові підтримувати вас і що вони заробляють щонайменше 60 000 австралійських доларів (~45 850 доларів США) на рік.
 2. Вимоги до володіння англійською мовою. Якщо ви не з англомовної країни (і не завершили щонайменше п’ятирічний курс навчання в англомовній країні), вам потрібно буде підтвердити, що ви володієте англійською на необхідному рівні за допомогою IELTS , TOEFL iBT, Pearson Test of English (PTE) Academic або Cambridge Advanced English (CAE).
 3. Вимоги щодо стану здоров’я – деяких студентів можуть попросити пройти медичне та/або радіологічне обстеження, щоб підтвердити, що вони в доброму стані здоров’я (це стосується, наприклад, тих, хто має намір навчатися як лікар, стоматолог або медсестра). За винятком студентів із Бельгії та Норвегії, усі студенти зобов’язані придбати страховку для студентів за кордоном (OSHC).
 4. Вимоги до характеру - Вимоги до австралійської студентської візи передбачають, що ви повинні мати хороші характери, щоб в'їхати до Австралії. Це включає перевірку судимості.

Як правило, студенти повинні подати наступне:

 • Заповнена анкета на студентську візу в Австралію (157A)
 • Оплачений збір за подачу візи – зараз 550 австралійських доларів (~420 доларів США в більшості випадків).
 • Копія сторінки з біоданими паспорта (деяких студентів можуть попросити надати свій паспорт)
 • Свідоцтво про зарахування або лист-пропозиція
 • Підтвердження наявності достатніх коштів
 • Підтвердження наявності медичного страхування
 • Результати тесту на знання англійської мови
 • Результати перевірки судимості
 • Чотири останні фотографії паспортного розміру

Після того як ви зібрали та відсканували підтверджуючі документи, вам потрібно буде створити обліковий запис і подати заявку за допомогою онлайн-системи подачі заявок «ImmiAccount»: https://www.border.gov.au/immiaccount.

Коли слід подавати заявку?

Ви можете подати заявку на австралійську студентську візу лише після того, як ви отримаєте підтвердження про зарахування (CoE) від обраного вами університету.

Розгляд більшості візових заявок займає чотири тижні. Тривалість студентської візи залежить від обраної програми. Якщо ви навчаєтесь в Австралії на курс, який триває більше 10 місяців і закінчується в кінці австралійського академічного року (зазвичай в середині грудня), ваша віза зазвичай буде дійсна до 15 березня наступного року. Якщо ваш курс триває більше 10 місяців і закінчується в січні-жовтні, ваша віза зазвичай буде дійсною протягом двох місяців після завершення курсу.

Ви можете поновлювати студентську візу скільки завгодно разів, якщо ви зараховані на курс, схвалений CRICOS.

Ви можете в’їхати до Австралії за студентською візою за 90 днів до початку курсу. Протягом семи днів після прибуття ви повинні повідомити своєму закладу освіти адресу свого проживання, а також повідомити їх протягом семи днів, якщо ви змінюєте адресу.

Час обробки

4 Weeks

Можливості роботи

Маючи студентську візу, ви можете працювати до 40 годин на два тижні під час семестру та повний робочий день під час канікул. Робота, яка є офіційною, зареєстрованою частиною вашого курсу, не входить до ліміту. Якщо ви навчаєтеся на магістратурі шляхом дослідження або на докторантурі. у вас немає жодних обмежень щодо роботи.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на отримання студентської візи може бути відхилено, серед іншого, якщо ви надасте неправильні або неповні документи, або якщо ви не відповідаєте необхідним фінансовим вимогам, вимогам характеру чи стану здоров’я.