США

Навчання в США

Вища освіта в США

Вища освіта в США доступна для всіх, хто вибирає його. Є багато фінансових планів допомоги, у тому числі кредити, гранти та стипендії, які доступні в школах США. Люди часто подорожувати в США у пошуках варіантів різних вищі освіти.

Навчання в США надає багаті культурні та соціальний досвід, а також повне, всебічне підхід до освіти, що ви не можете знайти так само легко, в інших місцях. США пропонує повну вищу освіту меню, яке готує студентів до життя після коледжу, щоб вони могли вибрати або залишитися в США або повернутися в свої рідні країни після завершення.

Деякі з найпрестижніших університетів у США: Гарвардський, Єльський, і Пердью. Але є багато інших університетів у межах кожної держави, які пропонують широкий curricululm і зазначений стажування у вибраній області.UCLA в Лос-Анджелесі, як відомо, за їх відмінну програму фільм, наприклад, але Стівена Спілберга та Джорджа Лукаса були присутні California State University, хороший приклад того, як ви не повинні відвідувати школу Ліги Плюща, щоб отримати гарну освіту.

 

Нарощування навчальний рік

Навчальний рік в США зазвичай починається восени, як правило, в кінці серпня, але деякі терміни можуть початися раніше. Деякі наукові yearsw діляться на два семестри, деякі на чотири чверті, а деякі в три чверті. Це важливо для студентів, які приїжджають до США, щоб все було на місці до дати початку, так що вони повинні перевірити за коледжу вони планують відвідати їх заплановані дати і часу початку.

 

Вартість навчання та тривалість навчання

Вартість навчання варіюється від різних університетів, так що перевірити зі школою ви плануєте відвідати цін за додатковими кольорами.Тривалість мірою також варіюється, залежно від ступеня якій ви плануєте займатися. Наприклад, CNA ліцензії займе близько півтора років, у той час Закону Попередньо займає близько трьох-чотирьох років у більшості випадків.

 

Вивчити можливості для іноземних студентів

Іноземні студенти можуть вибирати з широкого спектру курсів і кар'єрного росту для підвищення їх навчання та надають можливості для просування своєї кар'єри після повернення на батьківщину. Є також багато міжнародних студентських груп доступні на території кампусу в школах США.

Освіта із США дозволяє студентам продовжити свою освіту за межами їх досліджень і дозволяє їм шукати передові кар'єри, робота в дослідження і розробки, або інші можливості для своїх років у школі.

 

Студентські візи

Студентські візи необхідні і вони повинні бути відповідний сучасним вимогам на момент прибуття.Дізнатися, чи є ви повинні мати F-1 або M-1 віза - це залежить від конкретного курсу навчання. Посольство США є кращою точкою контакту, щоб дізнатися цю інформацію. Існує правило, також інформація про сайт школи пояснюючи відомості про візи для цієї школи. Переконайтеся, що ви розумієте це перед відвідуванням школи.

Про США

Сполучених Штатів Америки знаходиться в Північній півкулі в Північній Америці, на південь від Канади й до півночі від мексиканського кордону. Він складається з 50 держав: 48 continguous держав, а також Аляски і Гавайських островів.

США відомий своїми численними свободами, включаючи свободу слова і релігії, право на здійснення спосіб життя, який не залежить від уряду або обмеження закону, до тих пір, як один також поважає права інших. Вона заснована на Конституції Америки і підкріплені Декларації незалежності підписана в 1776 році, який оголошений в США незалежної країни від Великобританії. США, як відомо, для широкого спектру вищої освіти, багатої культури і мистецтва, і закони, поважати простої людини. Люди, які приїжджають до США, як очікується, поважати закони, але чекає відкритий Ласкаво просимо на людей всіх національностей і народів, щоб шукати можливості у своїх кордонах.

 

Клімат

Клімат США тепло протягом літа в цілому, хоча є і більш прохолодні дні в Колорадо і в північних штатах. Флорида 'и середня температура коливається близько 65 F взимку, якщо дме холодний фронт дюйма середині півдні відомий навесні і влітку бурі, деякі з яких можуть бути дуже серйозними, але це в першу чергу знаходяться в жебракувати Техас і Оклахома , і рівнини держав. В Арканзасі і Теннессі, пори року є більш традиційними, відчуваючи холодно взимку і спекотно влітку місяців.

 

Суспільство та вартість життя

Товариства США настільки ж різноманітна, як і сама країна. Там немає кастової системи, хоча деякі можуть заперечити, що точка, з урахуванням нинішньої економіки. Є багато підприємців, і багаті люди, які зробили свої статки, і є робочі заводу робить мінімальної заробітної плати.

Вартість життя збільшилася в США за останні роки, але це залежить, в залежності від стану ви всередині вартість життя в Каліфорнії набагато вище, ніж у Арканзас, наприклад. Багато що з цього також залежить від конкретної області стану ви живете Як і сама країна, є багаті, і районами, які є більш бідною, і багато між ними.

США велика країна з великою кількістю свобод для тих, хто вирішив зробити його своїм місцем, щоб вчитися або жити. Навчання в США пропонує багато можливостей виходу. Актуальні проблеми в країні, включають економіки, проблем у сфері освіти, і безпеки, - але США прагне запропонувати краще життя для всіх, хто хоче жити там.


Медичне страхування

Студенти можуть мати право приєднатися групового медичного страхування план або знайти свій власний план за меж роботодавця мережі 'и.У той час як витрати на медичне страхування в даний час висока, існує широкий спектр оздоровчих планів на вибір зі страховими компаніями. Велика частина цієї інформації можна легко знайти в Інтернеті і безкоштовно оцінках завжди доступні. Іноді конкретної школи пропонують плани ви можете бути в той час як у школі. Перевірте з вашим школи, щоб побачити, якщо це пропонується з вашим університетом перед відвідуванням.