Спеціалізується магістр з промислового дизайну для архітектури

Загальні відомості

Опис програми

Майбутні дизайнери, архітектори та інженери зіткнуться з великими викликами постійно мінливого сектору дизайну та будівництва на місцевому та глобальному рівнях, що стосується конкуренції, розвитку та модернізації.

Вони повинні мати можливість розробляти нові ідеї у сфері нерухомості, розробляючи рішення, які вбудовують сучасні будівельні компоненти та демонструють інноваційні дизайни дизайну. Зокрема, сфера інтересів стосується тимчасових будівель та подій, реконструкції будівель та дизайну деталей будівельних компонентів.

У цій перспективі спеціаліст з промислового дизайну архітектури має на меті:

  • Поєднайте багатопрофільні компетенції для створення розширених навчальних програм.
  • Залучайте компанії та професіоналів, щоб зробити навчальний досвід максимально практичним.
  • Для збагачення дизайнерських компетенцій зверніться до італійських культурних та економічних цінностей.
  • Навчіть розробляти інноваційні концепції на основі дизайнерських резюме, що даються реальними компаніями.
  • Запропонуйте мультикультурне середовище для покращення розуміння глобальних проблем.

Цілі

Програма призначена для підготовки фахівців з дизайнерськими навичками, застосованими до дизайну промислових виробів, які можуть взаємодіяти або інтегруватися з побудованим середовищем, або компонентів макросистем, що все більше індустріалізуються, таких як будівлі.

Метою програми є поєднання знань, що надходять з двох секторів досконалості в Італії: проектування та виробництво компонентів для будівельної галузі, областей, які вже визнані на міжнародному рівні на найкращому рівні, але які можуть знайти подальші можливості розвитку, як в Італії та за кордоном.

Особливо цікавим є аспект того, що наша країна має якісну традицію виготовлення готових елементів для будівництва, наприклад, у галузі будівельних матеріалів (цегли, агрегатів тощо) та покриттів (предмети гончарних виробів, мозаїки тощо), як і там, є прекрасними компаніями з виробництва конструкцій та систем. Тому програма пропонує навички промислового дизайну на основі італійської якості дизайну / виробництва, які можна застосувати на міжнародному ринку. Професіонали, підготовлені за цією програмою, зможуть керувати складністю дизайну промислового продукту для побудованого середовища, щодо його включення до будівлі, в компаніях різних виробничих галузей, що включають виробництво широкого спектру будівельних компонентів, світла і важка збірна конструкція, будівельна продукція для будівельних конвертів, монтажних систем та функціонального обладнання побудованого середовища. Студенти можуть працювати в компаніях або в проектних та інженерних фірмах, які просять про їх взаємодію з діловим світом. Освіта, що надається цим майстром, включає проведення лекцій, семінарів, вправ та практикумів.

Опис роботи та остаточна оцінка

Студенти стануть експертами-дизайнерами, теоретичні знання в поєднанні зі значним досвідом, застосованим до будівельної галузі, та менеджером із продуктів, із сильним мультидисциплінарним ставленням, залученим до розробки нових продуктів та їх включення до побудованого середовища.

Прийом вимоги

Магістр спеціалізації ID4A призначений для випускників промислового дизайну, інженерії та архітектури, які хочуть розширити свою освіту та здобути навички в спеціалізованій проектній області.

Магістр, що спеціалізується, зарезервований для кандидатів, які мають університетський диплом або ступінь університету (старий італійський системний ступінь) або бакалавр або магістр наук (новий італійський системний ступінь) з політехнічних дисциплін. Щодо кандидатів, які закінчили за кордоном, будуть розглянуті рівнозначні навчальні звання у відповідних навчальних закладах.

Потрібен хороший рівень англійської мови.

Процедура прийому

Щоб взяти участь у процесі відбору, анкету потрібно заповнити в режимі он-лайн у наступні терміни:

  • Для італійських / іноземних громадян, які мають кваліфікацію, отриману в Італії протягом 8 серпня 2020 року.
  • Для зайвих громадян УП протягом 8 липня 2020 року .

Вартість навчання та збори

Загальна вартість капітана - 12 000 євро, без ПДВ згідно зі ст. 10 квітня 633/72.

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. Згорнути