MSc Психологічна медицина / Комплементарна медицина

Загальні відомості

Опис програми

Технічне обслуговування Лондонський університет метрополій
У співпраці з ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie GmbH (Любек)
Зареєстровано У Лондонському університеті метрополій
Церемонія нагородження Після закінчення магістерської роботи ступінь магістра присвоюється Лондонським університетом метрополій
Вчений ступінь Магістр наук / магістр психологічної медицини / комплементарна медицина
Назва MSc
Якість Великобританії Керівні принципи якості університету Великобританії: переглянутий Кодекс якості Великобританії для вищої освіти | UKSCQA / 02
Присутність Дистанційне навчання без відвідування (100% дистанційне навчання)
Навчальні місця 50 студентів на рік
Мова навчання Німецька чи англійська
Початок занять 1 вересня 2020 року
Застосування
періоду
До 15 липня 2020 року
Виділення простору Розподіл місць відбувається відповідно до порядку вхідних заявок з урахуванням якісних критеріїв та телефонного інтерв’ю.
Місце навчання Дистанційне навчання, зараховане студентом до Лондонського університету Metropolitan.
Лондонський університет метрополій.
166-220 Holloway Rd
Лондон N7 8DB
Великобританія.
Тривалість 2 семестр (1 рік)
Область застосування 10 - 25 робочих годин на тиждень
180 CP = 90 ECTS
Вимоги до вступу Перший ступінь (принаймні бакалавр) у визнаному німецькому або порівнянному закордонному університеті та принаймні один рік професійного досвіду або
Проведена кваліфікована професійна підготовка та принаймні шість років відповідного професійного досвіду - включаючи принаймні один рік із досвідом управління або управління проектами - вважаються еквівалентними першому університетському диплому ( без першого ступеня / без бакалавра ).

Крім того, бажані наступні додаткові кваліфікації: Знання сфери охорони здоров’я, включаючи поточну та / або майбутню
 • медсестри
 • Медичний персонал,
 • Медичні працівники,
 • психологи,
 • PharmakologInnen,
 • Соціальні працівники,
 • медсестри,
 • та потенційних студентів із суміжних галузей.Усі зацікавлені, незалежно від того, з першим ступенем чи без нього, будуть перевірятися на придатність до цього магістра за 20-хвилинний телефонний дзвінок. Якщо ви не маєте першого вченого ступеня, ви складете письмовий вступний іспит та короткий телефонний вступний іспит.
сертифікація За умови майбутньої сертифікації з боку ZfU (реєстраційний номер 11065).
наглядовий орган Наглядовим органом є Міністерство соціальних питань, охорони здоров'я, науки та рівності держави Шлезвіг-Гольштейн (MSGWG).
витрати Вартість навчання, включаючи плату за навчання 794,88 євро (без ПДВ) x 12 місяців. Зверніть увагу, що витрати на проїзд та проживання відсутні, оскільки присутні відбуваються виключно онлайн.

Наукова база для досвідчених фахівців без першого ступеня або без бакалавра

Цілісний, науковий та доказовий обґрунтований магістерський курс для досвідчених медичних працівників. Для зацікавлених сторін, які мають великий професійний досвід та відповідальність керівництва та хочуть поставити свою практичну роботу на наукову основу.

Розвиток ключових компетентностей Ступінь магістра через дистанційне навчанняСистематичне розширення існуючих компетентностей спеціалістів та їх основ шляхом розуміння теоретичного, практичного змісту та методів з акцентом на класичні та сучасні знання та підходи в психологічній медицині. Використання сучасних засобів масової комунікації у форматі дистанційного навчання.

Тенденції та дослідницькі теми майбутнього Психологічна медицина / додаткова медицина

Робота з сучасними дослідженнями та глибокими темами після придбання необхідних медичних основ. Критичне мислення та наукова основа дозволяють усвідомлено використовувати та подальший розвиток знань та вмінь, а також здобувати нові перспективи.

Для кого призначений цей курс магістрів?

Ступінь магістра орієнтована на (перспективних) менеджерів та осіб, які приймають рішення з галузі охорони здоров'я. Сюди входять лікарі, медсестри, медичний персонал, альтернативні медичні працівники, психологи, фармакологи, соціальні працівники, медсестри та потенційні студенти з суміжних галузей.
Наша цільова група
 • працює не за наймом
 • Співробітники в компаніях
 • Клінічні психологи
 • психотерапевти
 • психологи
 • лікарям
 • терапевти
 • тренери
 • тренери
 • ...

Концепція навчання програми дистанційного навчання

Висока практична актуальність Інноваційне дистанційне навчання | Індивідуальна та спеціалізована підтримка студентів Ніякої присутності

Концепція навчання магістерської психологічної медицини / комплементарної медицини характеризується високим відношенням до змісту, пов'язаного з практикою, а також інноваційних методів навчання та навчання. Дизайн як чисто дистанційне навчання означає оптимальне узгодження з потребами цільової групи.

Поєднання керованого самостійного навчання, індивідуальної підтримки студентів та електронних навчальних підрозділів пропонує студентам можливість навчатися в будь-якому місці та в будь-який час, виходячи з власних професійних потреб та потреб.

Використання сучасних компонентів електронного навчання гарантує студентам інтерактивне навчання, чітке представлення та обговорення абстрактного змісту. Інтерактивні вебінари та дискусії у віртуальному просторі сприяють інтеграції теоретичних основ та методів у професійну практику. Використання віртуального підручника у формі онлайн-платформи навчання дозволяє гнучко та мережево передати знання, які можна оптимально змінювати та адаптувати відповідно до індивідуальних потреб у навчанні та прогресу.

Забезпечення запасів усіх інтерактивних пропозицій наживо, таких як вебінари чи онлайн-лекції, а також усі навчальні матеріали в електронній формі полегшують управління знаннями та асинхронне навчання для студентів у навчальній групі з різними професійними рамковими умовами та свободою. Крім того, це означає простішу та незалежну від часу документацію та повторення змісту курсу.

навчальний план

Навчання пріоритети:

Зміст та структура магістерської програми підтримують доказове розуміння психологічної медицини. На основі ознайомлення з основами курсу систематично надається зміст та навички психологічної медицини. Наступні модулі мають на меті аналітично пов’язати знання, отримані в попередньому модулі, з метою розширення розуміння учасників та підготовки їх до наступного модуля.

Залежно від професійних вимог та зон відповідальності, студенти розвивають теоретичне розуміння та пов'язані з цим навички в галузі психологічної медицини.

фокус

Зміст однорічної магістерської програми ґрунтується на таких шести пріоритетах:

 • Основи наукової роботи
 • Вступ до психічного здоров'я
 • Психологічні заходи щодо психічного здоров'я
 • неврологія
 • Харчування та психічне здоров'я
 • Гормон і імунна система
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

The ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie GmbH offers modern, creative and innovative distance learning courses and further education in the field of psychology. And this for more than 14 year ... Детальніше

The ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie GmbH offers modern, creative and innovative distance learning courses and further education in the field of psychology. And this for more than 14 years. Online Master's programs with practical relevance and skilful didactics. Exciting, scientific and practice-oriented at the same time. In exceptional cases, professionals have the opportunity to be admitted to the Master's programs without a first degree (without a Bachelor's degree). Згорнути