Msc тваринництво здоров'я та виробництва дистанційним навчанням

Загальні відомості

Опис програми

Диплом магістра та аспірантури / сертифікат:
Здоров'я худоби та виробництво шляхом дистанційного навчання

Ми розуміємо труднощі, з якими стикаються багато людей, які навчаються на денній формі, і об'єднали свої зусилля з міжнародними програмами Лондонського університету, щоб запропонувати диплом магістра / аспірантуру, аспірантуру з питань охорони здоров'я та виробництва продукції тваринництва за допомогою дистанційного навчання.

Ми також пропонуємо 240 окремих модулів коротких курсів, які можуть бути використані для покращення своїх знань та кар'єрного потенціалу, а також використовуються як кредит на шляху до прогресу або до диплом магістра Pg або Pg сертифікат. Якщо ви хочете дізнатись більше про ці додаткові модулі, будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Ця програма призначена для ветеринарів, фахівців з тваринництва та тваринників.

Вона розглядає сучасні проблеми виробництва продукції тваринництва за допомогою інноваційних та інтерактивних методів навчання. Вона має всесвітню репутацію та репутацію та пропонує варіанти, які підходять для людей з різного професійного досвіду.

Більш детальну інформацію про диплом магістра / диплом магістра RVC, аспірантуру та окремі модулі можна знайти у відповідних розділах проспекту програми "Дистанційний навчальний рік 2012"

Стюарт Джакс є головним ветеринарним офіцером уряду острова Мен і є студентом посла в програмі дистанційного навчання. Він може запропонувати майбутнім студентам пораду про те, як він успішно керував навчанням.

Стюарт був кращим загальноосвітнім випускником у 2008 році і з відзнакою отримав магістра в галузі ветеринарної епідеміології та громадського здоров'я. Він також виграв шановану премію Пфайзера.

Курси на 2013 рік за дистанційне навчання

Станом на 2013 рік будуть застосовуватися наступні комісії:

Магістратура - 10,180 фунтів стерлінгів

Pg диплом - 650 грн

Pg сертифікат - £ 3,180

Зверніть увагу, що тепер можна сплачувати за розстрочку, а не за один єдиний платіж на початку року 1. Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Останнє оновлення Гру 2017

Про навчальний заклад

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to bec ... Детальніше

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to become practising veterinarians, animal scientists, veterinary nurses and leaders in industry and government. Згорнути