MSC в системах і безпеки програмного забезпечення

Загальні відомості

Доступних місць: 4

Опис програми

Це курс для вас?

Магістр складається з трьох семестр вчив програма в обчислювальних яка фокусується на темах, застосовних до систем і програмним забезпеченням безпеки. За ними слідують дисертації, яка буде пропонувати студенту можливість застосувати широке коло питань, охоплених в викладається в рамках програми демонстрації розширений знання і здібності в цій галузі. Дисертація, як правило, буде завершена протягом одного року до двох додаткова семестру.

З галузевої точки зору, ця програма була розроблена в партнерстві з ІТ-індустрії в північно-західній і з Pramerica зокрема. Метою розробки курсу є забезпечення поставок висококваліфікованих і досвідчених випускників для ключових роботодавців локально і по всій Ірландії. Існування курсу і розміщення відображає прихильність роботодавців до цієї галузі знань. Випускники цього курсу може розраховувати знайти привабливі можливості працевлаштування на місцевому та національному.

Примітка: Студенти можуть вирішити покинути курс після перших 60 кредитів (викладав модулі) і отримати виїзну-присудження диплом аспіранта в області обчислювальної в системи та програмне забезпечення безпеки. Студенти, які продовжують на завершити дисертацію буде отримати ступінь магістра в галузі обчислювальної техніки в системах та забезпечення безпеки.

Результати навчання

Після закінчення курсу випускник зможе:

  • Оцініть дисципліни досвід в області обчислювальних принципів і концепцій, а також безпечного кодування та інфраструктури зокрема.
  • Критично аналізувати і оцінювати широкий спектр обчислювальних технологій, пов'язаних і їх застосування з акцентом на безпечних технологій.
  • Оцініть, синтезувати, захищати і обговорювати дослідження, розробки та застосування комп'ютерних технологій в структурованому, мотивованого і узгодженого підходу
  • Оцініть застосування комп'ютерних технологій в своїй економічній, правовій, соціальній та етичної контексті.
  • Ефективно працювати в якості автономного індивіда або як частина команди.

Наступні курси

  • Прогресування для програм, що ведуть до ступеня доктора (дослідження), доступні всередині на LYIT або через ряд інших технологічних інститутів і університетів в Ірландії і за кордоном.
  • Прогресування міжнародному рівні, щоб якийсь другий цикл (наприклад, «Болонья Masters ') ступінь програми.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

LYIT is a lively and inspirational place that attracts a creative mix of 3,000 students both from the local area and from 31 different countries. This gives us a vibrant array of cultures and activiti ... Детальніше

LYIT is a lively and inspirational place that attracts a creative mix of 3,000 students both from the local area and from 31 different countries. This gives us a vibrant array of cultures and activities on campus and a friendly, supportive and relaxed atmosphere where students and staff work closely together. The Institute has partnership agreements with over 60 universities all over the world and offers programs of study in various areas and levels, ranging from undergraduate to masters and doctoral degrees. Згорнути
Донегал , Донегал , Брюссель , Белфаст + 3 Більше Менше