Магістр культурної та соціальної антропології

Загальні відомості

Опис програми

Основні моменти

 • Місце навчання: Латвія, Рига
 • Тип: аспірантура, денна форма навчання
 • Номінальна тривалість: 2 роки (120 ECTS)
 • Мова навчання: англійська
 • Нагороди: магістр (магістр гуманітарних наук з антропології)
 • Акредитація: Навчальна програма акредитована

Огляд

Програма пропонує чудову можливість придбати аналітичні інструменти, за допомогою яких можна підійти до сучасних глобальних та локальних соціальних процесів та тенденцій. До них відносяться такі питання, як міграція та її наслідки посилення міжкультурного контакту та нової політики діаспори, фінансові кризи та прогрес неоліберальної (та інших) політики як на міжнародному, так і на місцевому рівні, трансформацію політичних суб'єктивностей у контексті зрушення уявлень про розвитку, державотворення та нації.

Програма "Магістр гуманітарних наук" ґрунтується на трирічній програмі бакалавра гуманітарних наук з культурної та соціальної антропології , але вона відкрита для випускників з інших галузей, розглядаючи їх попередній академічний та професійний досвід як потенціал для продуктивної міждисциплінарної роботи. Наші співробітники програми мають докторські ступені від найкращих світових університетів. Вони застосовують високі стандарти як у викладанні, так і в публічних дискусіях, заохочуючи критичний аналіз поза межами академічної сфери. Програма в основному орієнтована на громадську антропологію та Балтійський регіон, але студентам рекомендується розробляти та вивчати власні дослідницькі теми за підтримки досвідчених керівників нашої кафедри.

Структура програми

Програма надає студентам міцну теоретичну та методологічну основу, за допомогою якої слід критично досліджувати різноманітні нагальні проблеми в (пост) сучасному суспільстві. Завдяки лекціям, семінарам та самостійному читанню студенти здобувають знання з соціальної, а саме антропологічної теорії.

Різноманітні обов'язкові та факультативні курси допомагають студентам розробити ретельно антропологічний підхід до тем самості та агентства, статі, держави та влади, кордонів / міграції, споживацтва, мистецтва / перформансу. Робота з текстами супроводжується етнографічною польовою роботою, завдяки якій студенти не тільки просувають свої навички збору даних, але й вчаться перевіряти та творчо розвивати свої теоретичні рамки.

Застосування

Вступна кваліфікація

Диплом бакалавра (або вище)

Кандидати на ступінь магістра зобов'язані мати ступінь бакалавра або вищу професійну освіту, що включає щонайменше 3 роки денної форми навчання, що забезпечують доступ до навчальних програм магістерського рівня.

Документи про вступну кваліфікацію приймаються такими мовами: англійська / латвійська.

Часто ви можете отримати відповідну транскрипту зі своєї школи. Якщо це не так, вам знадобляться офіційні переклади, а також перевірені копії оригіналу.

Кандидати повинні завантажити документи про освіту оригінальною мовою, а також переклади англійською мовою. Дипломи та стенограми, видані за межами ЄС, повинні бути легалізовані печаткою або апостилем.

Ви повинні взяти з собою оригінали документів про вступну кваліфікацію, коли нарешті вступаєте до університету.

Мовні вимоги

Англійська

Кандидати повинні довести свої знання англійської мови. Університет приймає такі міжнародні мовні тести:

 • TOEFL IBT - принаймні оцінка 72;
 • IELTS - принаймні оцінка 5,5;
 • PTE General - принаймні рівень B2;
 • FCE - принаймні рівень B;
 • CPE - задовільний прохід;
 • CAE - задовільний прохід.

Університет може надати тест з англійської мови за додаткову оплату (97,50 EUR )

Кандидати, рідною мовою яких є англійська або попередня освіта отримана англійською мовою, звільняються від цієї вимоги (крім громадян Індії, Шрі-Ланки, Непалу).

Інші вимоги

Мотиваційний лист повинен бути доданий до вашої заявки.

Будь ласка, вкажіть мотивацію до навчання за конкретною навчальною програмою та потенційними науковими інтересами.

Здача вступного іспиту шляхом подання письмового реферату / мотиваційного листа на 1 сторінці, який повинен містити мотивацію здобувачів до навчання за конкретною програмою та науково-дослідницьким інтересом та резюме, а також особисто або через скайп.

Карєрні можливості

Випускники програми можуть продовжувати академічну кар'єру в Латвії та за кордоном (декілька випускників викладають у University of Latvia ) або продовжувати професійну кар’єру в державному, бізнесовому та громадському секторах.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Latvia has been founded in 1919 and currently, with its more than 14 000 students, 13 faculties and over 20 research institutes and independent study centers, is one of the largest c ... Детальніше

The University of Latvia has been founded in 1919 and currently, with its more than 14 000 students, 13 faculties and over 20 research institutes and independent study centers, is one of the largest comprehensive and leading research universities in the Baltics. The University offers more than 130 state-accredited academic and professional study programs. Згорнути