Магістерські програми в регіоні Балтійського моря

Загальні відомості

Опис програми

Основні моменти

 • Місце навчання: Латвія, Рига
 • Тип: аспірантура, денна форма навчання
 • Номінальна тривалість: 2 роки (120 ECTS)
 • Мова навчання: англійська
 • Нагороди: магістр (магістр гуманітарних наук в регіоні Балтійського моря)
 • Акредитація: Навчальна програма акредитована

Огляд

Це дворічна програма, яка надає чудову можливість отримати міждисциплінарну ступінь магістра з питань регіону Балтійського моря . Програма пропонує освіту з гуманітарних наук та кількох соціальних та екологічних дисциплін, зосереджуючись на країнах регіону Балтійського моря.

Це спільна програма, створена у співпраці з чотирма університетами-партнерами: Університетом Турку у Фінляндії, Університетом Тарту в Естонії, University of Latvia та Університетом Вітовта Магнуса в Литві . Програми сумісні, і це партнерство забезпечує мобільність студентів у межах програми.

У результаті проходження програми магістранти отримують кваліфікацію для продовження своїх академічних досліджень у докторантурі.

Структура програми

Пропонуються наступні курси: Загальні курси, країни Балтії та Європи, політика та права людини, суспільство та довкілля, мистецтвознавство та літературознавство, історія культури та освіта. Крім того, студенти мають право вибору однієї з мов (латвійської, шведської, фінської, естонської чи литовської).

Застосування

Вступна кваліфікація

Диплом бакалавра (або вище)

Кандидати на ступінь магістра зобов'язані мати ступінь бакалавра або вищу професійну освіту, що включає щонайменше 3 роки денної форми навчання, що забезпечують доступ до навчальних програм магістерського рівня.

Документи про вступну кваліфікацію приймаються такими мовами: англійська / латвійська.

Часто ви можете отримати відповідну транскрипту зі своєї школи. Якщо це не так, вам знадобляться офіційні переклади, а також перевірені копії оригіналу.

Кандидати повинні завантажити документи про освіту оригінальною мовою, а також переклади англійською мовою. Дипломи та стенограми, видані за межами ЄС, повинні бути легалізовані печаткою або апостилем.

Мовні вимоги

Англійська

Кандидати повинні довести свої знання англійської мови. Університет приймає такі міжнародні мовні тести:

 • TOEFL IBT - принаймні оцінка 72;
 • IELTS - принаймні оцінка 5,5;
 • PTE General - принаймні рівень B2;
 • FCE - принаймні рівень B;
 • CPE - задовільний прохід;
 • CAE - задовільний прохід.

Університет може надати тест з англійської мови за додаткову оплату (97,50 EUR )

Кандидати, рідною мовою яких є англійська або попередня освіта отримана англійською мовою, звільняються від цієї вимоги (крім громадян Індії, Шрі-Ланки, Непалу).

Інші вимоги

Ви повинні взяти з собою оригінали документів про вступну кваліфікацію, коли нарешті вступаєте до університету.

Карєрні можливості

Випускники програми досліджень Балтійського регіону матимуть можливість працювати в різних державних, неурядових та приватних установах, таких як державні установи, дипломатичні структури, представництва в міжнародних організаціях, наприклад, ООН, ЮНЕСКО , НАТО , Європа Рада тощо, економічні підрозділи, міжнародні організації, які мають інтереси в регіоні Балтії, наприклад, вищі навчальні заклади та наукові дослідження.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Latvia has been founded in 1919 and currently, with its more than 14 000 students, 13 faculties and over 20 research institutes and independent study centers, is one of the largest c ... Детальніше

The University of Latvia has been founded in 1919 and currently, with its more than 14 000 students, 13 faculties and over 20 research institutes and independent study centers, is one of the largest comprehensive and leading research universities in the Baltics. The University offers more than 130 state-accredited academic and professional study programs. Згорнути