$close

Фільтри

Див. результати

Магістерські програми Фінансове право - Подивіться на магістра Фінансове право прямо тут!

Ступінь магістра дає студентам можливість більш глибоко вивчити конкретні області обраної ними теми. Студенти, які беруть участь у програмі магістра часто мають можливості взаємодіяти з професіоналами, які є експерт… Детальніше

Ступінь магістра дає студентам можливість більш глибоко вивчити конкретні області обраної ними теми. Студенти, які беруть участь у програмі магістра часто мають можливості взаємодіяти з професіоналами, які є експертами у своїй галузі. Деякі програми спрямовані на студентів безпосередньо з їх навчальну програму, а інші розробляються з професіоналами на увазі.

Що таке Майстер в галузі фінансового права? Якщо ви плануєте кар'єру в якості фінансового спеціаліста, або якщо ви вже працюєте і хочете надалі ваші навички, ця програма може бути хороший матч. Суб'єкти дослідження можуть включати в себе фінансове право, приватне право, міжнародна торгівля, корпоративні фінанси, корпоративне управління та структурне фінансування. Інші теми можуть включати в себе аналіз документів та усний переклад, фінансової теорії і поведінкових фінансів. Класи можуть покрити ставку на міжнародному рівні, в настройках роздрібних або інвестиційних та діяльності центрального банку.

Студенти цієї програми скористатися численними перевагами, в тому числі можливості працювати з досвідчених інструкторів і талановитих професіоналів, які вже створені в галузі. Інші переваги перебувають у розвиток навичок найбільш затребуваних роботодавцями. Ці навички включають в себе аналіз документів та інтерпретації, знайомство з нормативно-правової літератури та методики письмового відповідний в цій галузі.

Ті люди, які зацікавлені в участі в програмі слід звернутися школи індивідуально, щоб отримати навчання, а також плата графіки. Ці витрати можуть варіюватися від однієї школи до іншої, тим більше, що деякі освітні установи знаходяться через міжнародні кордони.

Випускники добре підготовлені для роботи у фінансовому секторі, особливо тих, де потрібні глибокі знання і відточені навички.Програми можуть призвести до дуже спеціалізованої фокус, який готує випускників провести роботу на вищому рівні в сфері інвестиційного банкінгу, корпоративного фінансування, торгових та інвестиційних компаній, і міжнародного бізнесу.

Особи, які хочуть підготуватися до подальшого успіху у фінансовій галузі або відточити області спеціалізації можуть досліджувати свої варіанти в списку програм. Після виявлення конкретних програм, що представляють інтерес, заповніть свинцеву форму. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Warwick Business School
Лондон, Великобританія

Створена з урахуванням професіоналів фінансової галузі, ця спеціалізована модульна програма була розроблена, щоб ознайомити вас з останніми фінансовими регулюваннями та монета ... +

Створена з урахуванням професіоналів фінансової галузі, ця спеціалізована модульна програма була розроблена, щоб ознайомити вас з останніми фінансовими регулюваннями та монетарною політикою, що базуються на фактичних даних та обгрунтовані практикою. -
MSc
заочно
2 - 3 років
англійська
Лют 2023
Онлайн