MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Odessa тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Прикладні мистецтва мають істотне значення для приємних конструкцій у всіх сферах життя. Без них світ був би неймовірно нудно. Майстер в прикладного мистецтва дає вам більш глибоке розуміння використання мистецтва в цих практичних областях.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Ступінь магістра Odessa Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Odessa. Знайти ступінь магістра в Odessa тут!

знайдених результатів Filter

Master of Professional Accountancy (MPA) (on-campus or online)

The University of Texas Permian Basin, College of Business
Магістратура
24 Сер 2020
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус
Онлайн

The Master of Professional Accountancy (MPA) program is designed to serve both as a fifth year of study for continuing undergraduate students who intend to meet requirements f ...

Детальніше