MASTERSTUDIES

Заочне навчання Магістерські програми, MBA: США, Odessa

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Нарахування майстер вимагає двох років навчання після отримання ступеня бакалавра. Цей вчений ступінь може допомогти студентам досягти своїх освітніх і професійних цілей, так як суворість студентів поїздів програма допомоги магістра в області навичок і знань, вони повинні посадити кар'єру своєї мрії.

 

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Заочне навчання MBA, програми Магістра наук, Магістерські програми та курси підвищення кваліфікації в найкращих Бізнес-Школах і Університетах: США,, Odessa. До зв'язку з приймальними комісіями шкіл 3 кліки!

1 Результати в Магістратура, Odessa, Заочне навчання Filter

Майстер професійного бухгалтерського обліку (MPA) (на кампусі чи в Інтернеті)

The University of Texas Permian Basin, College of Business
Магістратура
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус
Онлайн

Програма магістра професійного бухгалтерського обліку (MPA) розрахована на те, щоб слугувати як п'ятий рік навчання для студентів, які хочуть відповідати вимогам до ліцензії C ...

Детальніше