MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Солт-Лейк-Сіті тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Майстер є академічна програма випускником рівня, який займає близько двох років після отримання ступеня бакалавра, щоб отримати. Магістра пропонуються в самих різних спеціальностей, а також в залежності від школи, вони також можуть бути запропоновані в Інтернеті або особисто. Нарахування Master може привести до розширення можливостей працевлаштування для випускників.

 

 

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Солт-Лейк-Сіті розташований в штаті Юта, США. Релігійні та культурні заходи, як День Pioneer, Дні 47 парад, Новорічна ніч та фестивалі Sundance Film є найбільш обожнював подій міста. "

Ступінь магістра Солт-Лейк-Сіті Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Солт-Лейк-Сіті. Знайти ступінь магістра в Солт-Лейк-Сіті тут!

знайдених результатів Filter

КОМБІНОВАНА ПРОГРАМА MS / MBA

University of Utah College of Engineering
Магістратура
англійська

Мотивація програми Комбінована програма MS / MBA - це нове доповнення до навчальної програми ЄЕК, яке поєднує прикладні курсові та дослідницькі тренінги традиційної інженерної ...

Детальніше

MS цивільне будівництво

University of Utah College of Engineering
MSc
англійська

Цивільна та екологічна інженерія пропонує як ступінь магістра, так і ступінь доктора наук. Кожен студент обирає фокус для свого академічного навчання. Ці академічні галузі пер ...

Детальніше

Матеріалознавство MS Програма навчання

University of Utah College of Engineering
MSc
англійська

Магістр наук - варіант не дисертації На другому курсі аспірантури студенти МС повинні пройти програму навчання. Ця форма не є вибором курсів, що відповідає мінімальним вимогам ...

Детальніше