MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Корпус Крісті тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Прикладні мистецтва мають істотне значення для приємних конструкцій у всіх сферах життя. Без них світ був би неймовірно нудно. Майстер в прикладного мистецтва дає вам більш глибоке розуміння використання мистецтва в цих практичних областях.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

У місті Корпус-Крісті, штат Техас, є раєм для серферів популярним. Він був зроблений відомим зйомок Перл-Харбор в 2000 році. Є дуже багато вищих навчальних закладів у місті, пропонуючи освітні програми, як медицина і право.

Ступінь магістра Корпус Крісті Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Корпус Крісті. Знайти ступінь магістра в Корпус Крісті тут!

знайдених результатів Filter

Майстер бухгалтерського обліку (Макка)

Texas A & M University Corpus Christi College of Business
Магістратура
<
Денна
Кампус

МАККОЙ призначений для підготовки професійних бухгалтерів для заповнення посад високого рівня в галузі бухгалтерського обліку фірм і підприємств, призначена для забезпечення м ...

Детальніше

Професійна програма в галузі бухгалтерського обліку (PPA)

Texas A & M University Corpus Christi College of Business
Магістратура
<
Денна
<
2 років
Кампус

Техас & M University-Корпус-Крісті, через Департамент бухгалтерського обліку та господарського права в бізнес-коледжу, пропонує PPA, що ведуть до присудження BBA і Макк. ...

Детальніше