MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Селінсгроув тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Майстер є академічна програма випускником рівня, який займає близько двох років після отримання ступеня бакалавра, щоб отримати. Магістра пропонуються в самих різних спеціальностей, а також в залежності від школи, вони також можуть бути запропоновані в Інтернеті або особисто. Нарахування Master може привести до розширення можливостей працевлаштування для випускників.

 

 

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Ступінь магістра Селінсгроув Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Селінсгроув. Знайти ступінь магістра в Селінсгроув тут!

знайдених результатів Filter

Майстер освіти в навчальній програмі та навчанні

Susquehanna University
Магістратура
<
Денна
<
заочно
<
12&nbsp;-&nbsp;24 місяці
англійська
Кампус

Susquehanna University пропонує майстер освіти, який може бути завершений за 1 або більше років іноземними студентами. Педагогам по всьому світу пропонується розширити своє на ...

Детальніше