MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Киплячі пружини тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Нарахування вчений ступінь, такі як Майстер пропонує можливість збільшити свій набір навичок і, можливо, поліпшити ваші шанси працевлаштування в той же час. Майстер-програми можуть бути запропоновані онлайн або неповний робочий день, так що студенти можуть продовжити свою освіту таким чином, що зручно для них.

 

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Киплячі джерела в Південній Кароліні є прекрасною обстановці відвідувати вищі навчальні заклади. Існує великий весни в середині його відомим для зйомки до гарячої води звідси і назва міста.

Ступінь магістра Киплячі пружини Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Киплячі пружини. Знайти ступінь магістра в Киплячі пружини тут!

знайдених результатів Filter

Майстер бухгалтерського обліку (Макка)

Godbold Graduate School of Business
Магістратура
Вер 2020
<
Денна
Кампус

Майстер бухгалтерського обліку (Макка) Програма пропонує Вища школа бізнесу в Гарднер-Уебб університету побудована так, щоб підготуватися сьогодні 'и бухгалтер значні змін ...

Детальніше

майстер божественності - майстер ділового адміністрування

Godbold Graduate School of Business
Магістратура
Вер 2020
<
Денна
Кампус

M.Div. / Програма МВА розміщені в школі богослов'я і вимагає завершення 60 годин ядра, 6:00 біблеїстики факультативів, 6:00 історичних / богословських факультативів, 3:00 прак ...

Детальніше