MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Віфлеєм тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Нарахування майстер вимагає двох років навчання після отримання ступеня бакалавра. Цей вчений ступінь може допомогти студентам досягти своїх освітніх і професійних цілей, так як суворість студентів поїздів програма допомоги магістра в області навичок і знань, вони повинні посадити кар'єру своєї мрії.

 

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Університет Ліхай у Віфлеємі, Пенсільванія має саме зарахування студентів на освітні програми з кожним роком. Він уважно стежив за Моравського коледжу, коледжу Олбрайт і DeSales університету.

Ступінь магістра Віфлеєм Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Віфлеєм. Знайти ступінь магістра в Віфлеєм тут!

знайдених результатів Filter

Спеціальна освіта магістра (M.Ed.)

Lehigh University – College of Education
Курси для топ-менеджерів
Січ 2020
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Магістр призначений для тих, хто має ступінь бакалавра зі спеціальної освіти та хоче розширити свої навички, а також для тих, хто має ступінь бакалавра загальної освіти та пра ...

Детальніше

Магістерська (магістратура) освітня лідерство

Lehigh University – College of Education
Курси для топ-менеджерів
Січ 2020
<
Денне навчання
<
18 місяці
англійська
Кампус

Магістр Лігі з навчального лідерства готує людей до керівних посад у широкому спектрі освітніх установ та пов'язаних з ними організацій та агентств. Випускники програми працюю ...

Детальніше