close

Фільтри

Див. результати

Знайти Майстра в Норман тут!

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і переда… Детальніше

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Прикладні мистецтва мають істотне значення для приємних конструкцій у всіх сферах життя. Без них світ був би неймовірно нудно. Майстер в прикладного мистецтва дає вам більш глибоке розуміння використання мистецтва в цих практичних областях.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Норман, місто, розташоване в штаті Оклахома, США відомий своїм вищою освітою і науково-дослідних установ. Більше 30 000 вітчизняних та приміських студента вчитися в університетах і коледжах міста.

Ступінь магістра Норман Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Норман. Знайти ступінь магістра в Норман тут!

Згорнути
format_list_bulleted Фільтри
Michael F. Price College of Business, University of Oklahoma
Норман , США

Варіант для студента, який хоче продовжити варіанти кар'єри в професійних послугах і консалтингових фірмах. ... +

Варіант для студента, який хоче продовжити варіанти кар'єри в професійних послугах і консалтингових фірмах. -
Магістратура MSc
Денна
англійська
Кампус
 
Michael F. Price College of Business, University of Oklahoma
Норман , США

Подвійний ступені поєднує в собі програму бізнес-адміністрування з майстром бухгалтерського обліку. ... +

Подвійний ступені поєднує в собі програму бізнес-адміністрування з майстром бухгалтерського обліку. -
Магістратура MBA
Денна
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут