MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Кленовий гай тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Нарахування майстер вимагає двох років навчання після отримання ступеня бакалавра. Цей вчений ступінь може допомогти студентам досягти своїх освітніх і професійних цілей, так як суворість студентів поїздів програма допомоги магістра в області навичок і знань, вони повинні посадити кар'єру своєї мрії.

 

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Maple Grove розглядається як роздрібна торгівля, освіта, мистецтво і центр медичних установ у Minneapolis-Saint Paul столичної області. Вища освіта мудрий Maple Grove високо цінується через Сполучені Штати.

Ступінь магістра Кленовий гай Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Кленовий гай. Знайти ступінь магістра в Кленовий гай тут!

знайдених результатів Filter

Майстер ділового адміністрування-Кленова гай програми

G. R. Herberger College of Business, Saint Cloud State University
Магістратура
Вер 2020
<
26 місяці
Кампус

ДМСУ Кленова гай MBA мети робочі групи для полегшення роботи та школи планування і надає студентам дорогі та унікальні навчальні програми. ...

Детальніше