MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Йорк тут!

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

Прикладні мистецтва мають істотне значення для приємних конструкцій у всіх сферах життя. Без них світ був би неймовірно нудно. Майстер в прикладного мистецтва дає вам більш глибоке розуміння використання мистецтва в цих практичних областях.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Йорк є невеликий історичний місто на півдні центральної частини штату Пенсільванія. Тому що місто є регіональним координатором, він є домом для багатьох університетах і коледжах. Університетів у місті, як відомо для їх бізнесу, медичних і кулінарних програм.

Ступінь магістра Йорк Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Йорк. Знайти ступінь магістра в Йорк тут!

знайдених результатів Filter

Майстер освітньої програми

York College of Pennsylvania (YCP)
Магістратура
<
Денна
<
заочно
Кампус

Майстер освіти Програма представляє собою професійну програму підготовки, спрямованих на створення керівного потенціалу регіональних державних і приватних шкіл. ...

Детальніше