MASTERSTUDIES

Заочне навчання Магістерські програми, MBA: США, Дейтон

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Майстер, який займає від одного до двох років навчання отримати, може допомогти студентам покращити свої професійні навички та отримати знання в обраній ними галузі. Це поліпшення навичок і знань може призвести до висококваліфікованої кар'єри з можливостями для просування.

 

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Дейтон, 6-й за величиною місто в США і є домом для двох великих університетів, Університету Дейтона і Wright State University. У 2009 році, Дейтон був також нагороджений Forbes, як 10-й кращою столичної області для здобуття вищої освіти.

Заочне навчання MBA, програми Магістра наук, Магістерські програми та курси підвищення кваліфікації в найкращих Бізнес-Школах і Університетах: США,, Дейтон. До зв'язку з приймальними комісіями шкіл 3 кліки!

4 Результати в Магістратура, Дейтон, Заочне навчання Filter

Магістр наук у сфері кібербезпеки

Wright State University
MSc
11 Січ 2021
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус
Онлайн

Сильні сторони програми включають унікальну суміш факультетської експертизи, добре обладнані засоби комп'ютерної науки та інженерної лабораторії, а також баланс теорії, практи ...

Детальніше

Магістр наук за спеціальністю "Менеджмент (ЧСЧ)

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
MSc
<
Денна
<
заочно
Кампус
Онлайн

Ступені програма призначена, щоб дозволити студентам застосувати більш складні теоретичні концепції до вирішення практичних завдань управління. ...

Детальніше

Магістр наук в галузі управління Інтернет

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
MSc
<
Денна
<
18 місяці
Онлайн

Майстер IWU з науки в ступені Управління готує вас до наступної завданням у вашій кар'єрі шляхом розробки керівництва, зв'язку та організаційні навички, необхідні для ...

Детальніше

Майстер освіти (M.Ed. ) Інтернет

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
Магістратура
<
Денна
Онлайн

Майстер освіти (M.Ed.) Інтернет Програма призначена для класного керівника шукає вчений ступінь з акцентом на програми та інструкції. ...

Детальніше