MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Гленсайд тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Майстер, який займає від одного до двох років навчання отримати, може допомогти студентам покращити свої професійні навички та отримати знання в обраній ними галузі. Це поліпшення навичок і знань може призвести до висококваліфікованої кар'єри з можливостями для просування.

 

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Ступінь магістра Гленсайд Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Гленсайд. Знайти ступінь магістра в Гленсайд тут!

знайдених результатів Filter

Магістр з міжнародного миру та вирішення конфліктів

Arcadia University Department of Historical and Political Studies
Курси для топ-менеджерів
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
3 семестри
англійська
Кампус

Будьте частиною рішення.

Детальніше

Master of Arts in International Relations and Diplomacy

Arcadia University Department of Historical and Political Studies
MA
Вер 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

We offer a two-year Master of Arts in International Relations and Diplomacy accredited in the US taught in the heart of Paris, France. The language of instruction is English.

Детальніше