MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Око Клер тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Майстер, який займає від одного до двох років навчання отримати, може допомогти студентам покращити свої професійні навички та отримати знання в обраній ними галузі. Це поліпшення навичок і знань може призвести до висококваліфікованої кар'єри з можливостями для просування.

 

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Eau Claire (вимовляється: О 'Клер, французька для чистої води) являє собою місто з населенням близько 62000 на північному заході штату Вісконсін. Як і більшість міст США її розмір, все Eau Claire пропонує шляхом громадського транспорту є відносно анемією муніципальної системи автобуса. Автобуси мають стійки велосипеда.

Ступінь магістра Око Клер Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Око Клер. Знайти ступінь магістра в Око Клер тут!

знайдених результатів Filter

Підприємець Програма

University of Wisconsin Eau Claire College of Business
Магістратура
<
Денна
<
заочно
<
3 семестри
Кампус

Підприємець Програма пропонує унікальний досвід навчання для студентів, які прагнуть або почати свій власний бізнес або гарантій збереження робочих місць в орієнтованих на зро ...

Детальніше

магістр управління охороною здоров'я

University of Wisconsin Eau Claire College of Business
Магістратура
<
Денна
англійська
Кампус

Практична програма, яка готує студентів до кар'єри з різними адміністративними ролями в галузі охорони здоров'я ...

Детальніше