MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Нотр-Дам тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Майстер, який займає від одного до двох років навчання отримати, може допомогти студентам покращити свої професійні навички та отримати знання в обраній ними галузі. Це поліпшення навичок і знань може призвести до висококваліфікованої кар'єри з можливостями для просування.

 

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Нотр-Дам знаходиться в Індійському, США. Нотр-Дам є домом високий рейтинг університетів, який розглядається в якості провідних науково-дослідних інститутів у США. Поряд з навчанням вищих навчальних закладів у місті досягли багатьох перемог у спорті, а також.

Ступінь магістра Нотр-Дам Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Нотр-Дам. Знайти ступінь магістра в Нотр-Дам тут!

знайдених результатів Filter

MS в галузі управління ризиками кібербезпеки

Indiana University Graduate School – Cybersecurity
MSc
Сер 2020
<
Денна
<
2 років
15 Чер 2020
англійська
Кампус
Онлайн

Тільки MS з управління ризиками кібербезпеки з Університету штату Індіана дасть вам унікальну та цінну здатність ідентифікувати та пом'якшити широкий спектр кіберзагроз у вибр ...

Детальніше

мс в області бухгалтерського обліку

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business
MSc
Вер 2020
<
Денна
англійська
Кампус

Магістр наук в області бухгалтерського обліку програми незмінно входить до першої десятки в країні. В даний час він займає як на національному, шостий "Краща програма бухгалте ...

Детальніше

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business
Магістратура
Вер 2020
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
заочно
<
14&nbsp;-&nbsp;48 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Детальніше