close

Фільтри

Див. результати

Знайти Майстра в Нотр-Дам тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступ… Детальніше

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Майстер, який займає від одного до двох років навчання отримати, може допомогти студентам покращити свої професійні навички та отримати знання в обраній ними галузі. Це поліпшення навичок і знань може призвести до висококваліфікованої кар'єри з можливостями для просування.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Нотр-Дам знаходиться в Індійському, США. Нотр-Дам є домом високий рейтинг університетів, який розглядається в якості провідних науково-дослідних інститутів у США. Поряд з навчанням вищих навчальних закладів у місті досягли багатьох перемог у спорті, а також.

Ступінь магістра Нотр-Дам Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Нотр-Дам. Знайти ступінь магістра в Нотр-Дам тут!

Згорнути
format_list_bulleted Фільтри
The University of Notre Dame, Mendoza College of Business
Нотр-Дам , США

Магістр наук в області бухгалтерського обліку програми незмінно входить до першої десятки в країні. В даний час він займає як на національному, шостий "Краща програма бухгалте ... +

Магістр наук в області бухгалтерського обліку програми незмінно входить до першої десятки в країні. В даний час він займає як на національному, шостий "Краща програма бухгалтерського обліку" на 2012 рік Громадським звіт Рахункової і відкритий для внутрішніх і міжнародних заявників, які мають ступінь бакалавра (або її міжнародного чотири роки еквівалент) в акредитованому коледжі або університеті з облік концентрація ... -
MSc
Денна
англійська
Вер 2020
Кампус
 

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business
Нотр-Дам , США
Магістратура
заочно
14 - 48 місяці
Вер 2020
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут