MASTERSTUDIES

Магістерські програми ESL - Подивіться на магістра ESL прямо тут!

Ступінь магістра - це ступінь вищої кваліфікації першого рівня, який триває після закінчення ступеня бакалавра на рівні бакалавра. Це забезпечує більш глибоке вивчення академічної теми, яка може в кінцевому підсумку призвести до докторантури або відкрити професійне середовище для просування професійних інтересів.

Що таке майстер в ESL? Ця магістерська програма забезпечує підготовку тих, хто бажає викладати англійську мову як другу мову. На цьому рівні, як правило, є практична та професійна освіта разом з науковими компонентами. Курсові роботи часто зосереджуються на ситуаціях в класі, методології навчання, використанні комп'ютерів та нових технологій, щоб допомогти іншим вивчати мову, інструменти та методи дослідження, а також граматику. Деякі, можливо, захочуть взяти випускні курси з викладання дітям, культури, літератури та кіно.

Студенти, які складають магістра в ESL, як правило, досягли сильних навичок навчання. Вони також можуть розвивати міжособистісні навички та дослідницькі здібності. Ці навички можна застосувати до більшості галузей і професій.

Вартість Майстра в програмах ESL може коливатися, залежно від школи, його розташування та довжини запропонованої програми. Це може зайняти від одного до двох років, щоб закінчити ступінь.

Випускники магістра в програмах ESL в основному спрямовані на викладання англійської мови для не носіями мови. Вони можуть знайти посади викладачів у державних та приватних установах на всіх рівнях освіти у всьому світі, а також у міжнародних агентствах та вітчизняних та багатонаціональних приватних компаніях. Окрім навчання, вони також можуть стати радниками та дослідниками для видавців, шкіл та компаній; або автори підручників ESL або інших навчальних матеріалів. Інші галузі, де працюють випускники, можуть включати подорожі та туризм, культурне посередництво або послуги перекладу.

Програми магістра за спеціальністю ESL доступні в усьому світі як варіанти навчання на основі кампусу або онлайн-навчання, а також можуть поєднувати ці два. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в ESL Filter

Магістр прикладної лінгвістики - викладання англійської мови як іноземної

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
Masters
<
заочно
<
25&nbsp;-&nbsp;30 місяці
англійська
Онлайн

Успішне завершення Програми дозволить Вам отримати ступінь магістра з прикладної лінгвістики: викладання англійської мови мовцям інших мов. Після успішного виконання програми ...

Детальніше

MA англійської мови викладання

University of Southampton
MA
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Мова англійської мови (ELT) - програма після досвіду, яка забезпечує викладачів англійської мови як іноземної (EFL) у Великобританії та за кордоном з можливістю поміркувати пр ...

Детальніше

Програма мовної освіти для біженців та мігрантів

Hellenic Open University
Магістратура
<
Денна
<
4 семестри
англійська
Кампус

Післядипломна програма HOU, що називається "Мовна освіта для біженців та мігрантів", призначена для вчителів та випускників, які хочуть завершити або поглибити свої ...

Детальніше