MASTERSTUDIES

Магістерські програми Французька Греція - Магістерські програми

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Студенти, що проходять Майстер-французьки, як очікується, зможе виробляти академічних есе, написане французькою мовою наприкінці ступеня. Традиційно випускники майстер-французьки роботу в міжнародні організації, уряди, ділові кола або стати дослідників чи викладачів.

Греція розробили свої системи освіти з вищою освітою на самому верху. Більше 40% всіх греки живуть в Афінах, і є, де кращі можливості для реалізації вищої освіти рівень. Межує з Албанією, Македонією, Болгарією і Туреччиною, Грецією є туристичною перлиною з одним зі світових 'и фантастичними пляжами.

Пошук Магістерських програм: Французька, Греція. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

1 Результати в Французька, Греція Filter

Викладання французької мови як іноземної мови

Hellenic Open University
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Метою цього М.Д. полягає в тому, щоб сприяти професійному розвитку випускників французької мови, літератури та філології як викладачів французької мови як іноземної, активно з ...

Детальніше