MASTERSTUDIES

Магістерські програми Енергетичний менеджмент Швеція - Магістерські програми

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Програми з управління енергетикою націлені на вивчення питань використання електроенергії та сталого енергетичного розвитку. Тут вивчають питання раціонального використання енергоресурсів, системи моніторингу та проблеми скорочення енергетичних ресурсів. Програми з управління енергетикою можуть підготувати людей до роботи в таких областях, як уряд і міське планування. 

Швеція (Sverige) є найбільшим у країнах Північної Європи, з населенням близько 9,5 млн. чоловік. Вона межує з Норвегією та Фінляндією і з'єднана з Данією через міст Ересунн (Öresundsbron). Швеція має сильну традицію бути відкритим, все ж обережний країни.

Пошук Магістерських програм: Енергетичний менеджмент, Швеція. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

2 Результати в Енергетичний менеджмент, Швеція Filter

Магістр екологічних Pathways сталого розвитку енергетичних систем (SELECT)

KTH Royal Institute of Technology
MSc
Сер 2021
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Спільну магістерську програму з екологічних Pathways до стійких енергетичних систем (SELECT) пропонують вісім європейських університетів через EIT InnoEnergy. У програмі ви мо ...

Детальніше

Майстер в енергозберігаючому середовищі

Dalarna University
Магістратура
<
Денна
англійська
Кампус

Поліпшення енергетичних та екологічних показників будівель та пов'язаної з ними інфраструктури. Допомогти суспільству знайти шлях до більш сталого майбутнього за допомогою ене ...

Детальніше