Filter
Програми магістратури
Швеція Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти кращі Токсикологія Швеція тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

програми токсикології розроблені, щоб допомогти студентам дізнатися все про те, як отрута, отрута, і інші небезпечні речовини знаходяться під контролем і лікування. Студенти можуть охоплювати такі області, як біологія, хімія, фармакології та фізіології під час навчання, як лікувати вплив токсинів.

Швеції, офіційно Королівство Швеції, є скандинавської країною в Північній Європі. Швеція межує Норвегії та Фінляндії, і пов'язаний з Данією мостом-тунель через Ересунн. Швеція є розвиненого постіндустріального суспільства з передовою соціальної держави. Рівень життя і тривалість життя звання однієї з найвищих у світі.

Токсикологія в Швеція. Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи прямо тут.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Токсикологія, Швеція

Ступеня
Місце знаходження
Швеція
Тип навчання
Форма навчання
Karolinska Institutet

Програма магістра в токсикології дає студентам глибокі знання широкого і міждисциплінарного токсикологічних області. ... [+]

Програма магістра в токсикології дає студентам глибокі знання широкого і міждисциплінарного токсикологічних області. Програма готує студентів до науково-дослідної небудь або професійної кар'єри і забезпечує міцну платформу для докторських досліджень у токсикології або роботи в районах оцінки, пов'язані з ризиками / безпеки в державному секторі або галузі.

ПРОГРАМА ПРЕЗЕНТАЦІЇ... [-]

Швеція Стокгольм
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою