Filter
Програми магістратури
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Мови програмування - Подивіться на магістра Мови програмування прямо тут!

Якщо диплом магістра, то ступінь магістра є однією з найвищих вимог до висококласних або високооплачуваних професій. Ступінь магістра досягається після отримання ступеня бакалавра та, як правило, триває близько двох років.

Що таке майстер з мов програмування? Випускники, які зацікавлені в написанні програмного забезпечення, можуть шукати такого ступеня. Курсові роботи можуть охоплювати різні типи комп'ютерних мов, таких як Java або об'єктно-орієнтоване програмування, з можливістю зосередження на мережах, процесах розробки програмного забезпечення та базах даних. Це ступінь обчислювальної техніки, що може відкрити двері передових професій, які працюють з технологією та кодуванням.

Студенти, які працюють над їх ступенем магістра на мовах програмування, як правило, більш організовані і, як правило, можуть керувати своїм часом винятково. Окрім того, вони часто чудово володіють технологіями та різноманітними інформаційними новинками, всі вони можуть розширити можливості кар'єри.

Вартість ступеня магістра ніколи не є твердою. Це може змінюватися щороку, і це часто вирішується установою. Студенти завжди повинні вивчати школи за їх вибором, особливо коли мова йде про витрати, які можуть бути виплачені.

Як фахівець з мов програмування, випускники часто можуть працювати для корпорацій, яким потрібен комп'ютерний програміст або автор коду. Ці підприємства можуть покладатися на Java Script, C, Python або на багатьох інших мовах. Фактично, студенти можуть знайти роботу, де вони можуть перемикати мови залежно від роботи в межах однієї корпорації. Студенти можуть знайти роботу як техніку програмного забезпечення або інженера програмного забезпечення. Деякі випускники з більш спеціалізованим інтересом також можуть знайти роботу як розробника штучного інтелекту.

Цей ступінь може бути прийнятий в університетах та коледжах. Інтернет-варіант також може бути доступним для тих, хто вважає, що дистанційне навчання є більш ефективним. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Мови програмування

Belarusian State University

Відповідно до законодавства Республіки Білорусь у сфері освіти громадяни Російської Федерації, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки та Республіки Таджикистан, Респ ... [+]

ПОРЯДОК вступу до магістратури БГУ НА УМОВАХ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЯК ДЛЯ «ІНОЗЕМЦІВ»

Відповідно до законодавства Республіки Білорусь у сфері освіти громадяни Російської Федерації, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки та Республіки Таджикистан, Республіки Узбекистан мають право вступати до магістратури БГУ на наступних умовах:

за рахунок коштів бюджету або на платній основі на умовах, передбачених як для білоруських громадян; на умовах, передбачених для іноземних громадян тимчасово перебувають / тимчасово проживають в Республіці Білорусь (далі - «іноземні громадяни») за результатами підсумкової атестації при освоєнні змісту освітньої програми підготовки осіб до вступу в заклади вищої освіти Республіки Білорусь на платній основі, а також співбесіди, встановлює рівень володіння ними російської мови в обсягах, достатніх для освоєння змісту освітньої програми вищої освіти II ступеня. ... [-]
Білорусь Minsk
інформація
російський
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Sida Group Management Academy

Відкрийте для себе, вчитися, покращувати, розвиватися. Мобільні та веб-додатки "Краш-курс" розроблений для досягнення цих цілей протягом двох місяців, зосереджуючи повну ... [+]

контекст

Сьогодні Веб являє собою великий ресурс для компаній, здатних генерувати бізнес-можливості. Фігура веб-розробника дуже затребувана, а кількість розробників зростатиме, особливо в малих і середніх підприємствах, у найближчі роки.

Усвідомлюючи цю тенденцію, SIDA GROUP, у співпраці з компаніями-партнерами та важливим ко-брендінгом, з 2015 року організувала ступінь магістра, повністю присвячену придбанню теоретичних навичок та професійних практик, необхідних для ефективної та ефективної роботи. Учні отримуватимуть «Ноу-хау», що стосується найбільш ефективних мов програмування поточного історичного періоду, використовуючи їх для створення веб-сайтів і додатків для мобільних пристроїв, які є висококонкурентними на ринку.... [-]

Італія Ancona Bologna
Вересень 2019
італійський
Денне навчання
198 години
Кампус
Детальніше англійською мовою