Шукайте Онлайн ступінь магістра галузі Екологічна стійкість Великобританія

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег,… Детальніше

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Стале управління є бізнес-ступінь, яка є поточною в ногу з часом. Це дослідження фокусується на тому, як збалансувати фінансові потреби компанії з бажанням практикувати стійкості ресурсів, створення бізнес-динаміку, яка бере на благо суспільства і навколишнього середовища до уваги.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Заочне навчання ступінь магістра Екологічна стійкість в Великобританія. Отримати всю інформацію про майстер онлайн в Екологічна стійкість і звернутися до школи в Великобританія!

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
Middlesex University London
London , United Kingdom + 1 Більше

Цей курс призначений для тих, хто шукає міждисциплінарну програму на стику соціальних та екологічних систем. ... +

Цей курс призначений для тих, хто шукає міждисциплінарну програму на стику соціальних та екологічних систем. -
Курси для топ-менеджерів
Денне навчання
12 місяці
англійська
Серпень 2020
Навчання в університеті / на кампусі
 
Centre for Alternative Technology
Machynlleth , United Kingdom

Магістратура з питань сталого розвитку та адаптації у створеному навколишньому середовищі (SABE) зосереджує увагу на сталому будівництві та навколишньому середовищі ... +

Магістратура з питань сталого розвитку та адаптації у створеному навколишньому середовищі (SABE) зосереджує увагу на сталому будівництві та навколишньому середовищі -
Курси для топ-менеджерів
Денне навчання
Заочне навчання
англійська
Вересень 2020
31 Jul 2017
Навчання в університеті / на кампусі
Онлайн навчання