MASTERSTUDIES

Знайти ступінь магістра Японська тут!

Для тих, хто вже пройшов ступінь бакалавра та бажає продовжити навчання в академічній сфері або отримати вищу професійну кваліфікацію, щоб пройти певну кар'єру, ступінь магістра пропонує ці можливості. Це точка входження до навчання на вищому рівні.

Що таке майстер на японському? Цей ступінь пропонує студентам почати поглиблене вивчення японської мови з доступом до дослідницьких та освітніх ресурсів. Курсова робота може включати читання та переклади японських текстів та класичного японського. Основна увага зазвичай полягає у поглибленому розумінні мови та культури, включаючи літературу, філософію та історію. Програми можуть також охоплювати усне та письмове японське спілкування, методи навчання мови, двомовність, фонетика, планування та політика для вихователів.

Студенти продовжують ступінь магістра з японської мови в основному для підвищення майстерності японської мови та поглиблення вивчення японської культури. Вони можуть покращити свої усні та письмові комунікативні навички, навчитися ефективним методам навчання та вдосконалити свої дослідницькі здібності.

Вартість навчання для майстра в японському варіанті залежить від тривалості програми, навчального закладу та країни походження. Ступені в цій галузі можуть займати від двох до чотирьох років, щоб заробити.

Випускники майстерів з японських програм можуть стати фахівцями з японської мови, культури та суспільства. Вони часто мають високу кваліфікацію і навчаються японською мовою на різних рівнях. Академічні кар'єри як викладачі та дослідники є найбільш вірогідним варіантом, адже докторантура є наступним кроком після закінчення магістра. Інші варіанти роботи можуть включати радника з міжнародних навчальних програм за кордоном або японських мовних департаментів та посади в компаніях, де необхідність вільного володіння японською мовою.

Існують онлайн та особисті програми кампуса доступні, з повним і заочним варіантами доступні по всьому світу, щоб задовольнити ваші потреби в плануванні. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Японська Filter

MA Інтенсивна мова японська (комбінована)

SOAS University of London
MA
28 Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Pathway мовний Pathway спрямований на студентів із професійним та академічним інтересом у Японії. Інтенсивне навчання з японської мови спрямоване на підтримку здатності студен ...

Детальніше

Магістерська програма японського

Tamkang University
Магістратура
Вер 2020
<
Денна
Кампус

Місія Департаменту японський запропонувати ряд гнучких курсів і програм для задоволення різних соціальних потреб та навчання студентів у вищій мірі кваліфікованих громадян з п ...

Детальніше

MA Японські студії та інтенсивна мова

SOAS University of London
MA
28 Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Ця дворічна денна (або чотирирічна неповна) програма розроблена таким чином, щоб забезпечити інтенсивне навчання мовою на різних рівнях володіння мовою - в залежності від поча ...

Детальніше