MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Trollhättan тут!

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Нарахування вчений ступінь, такі як Майстер пропонує можливість збільшити свій набір навичок і, можливо, поліпшити ваші шанси працевлаштування в той же час. Майстер-програми можуть бути запропоновані онлайн або неповний робочий день, так що студенти можуть продовжити свою освіту таким чином, що зручно для них.

 

Швеції, офіційно Королівство Швеції, є скандинавської країною в Північній Європі. Швеція межує Норвегії та Фінляндії, і пов'язаний з Данією мостом-тунель через Ересунн. Швеція є розвиненого постіндустріального суспільства з передовою соціальної держави. Рівень життя і тривалість життя звання однієї з найвищих у світі.

Розташований у Вестра-Каунті, Тролльхеттан місто працьовитих і другий за величиною місто в Швеції. Це адміністративний центр Trollhattan муніципалітету. Вона налічує понад 40 000 жителів.

Ступінь магістра Trollhättan Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Trollhättan. Знайти ступінь магістра в Trollhättan тут!

знайдених результатів Filter

Магістерська програма в галузі міжнародного бізнесу

Holly Xiao
Магістратура
<
Денна
Кампус

Магістерська програма в галузі міжнародного бізнесу Бізнес стає все більш міжнародним протягом останніх десятиліть і міжнародного бізнесу включає в себе велику і зростаючу час ...

Детальніше

Магістр машинобудування

Holly Xiao
Магістратура
<
Денна
англійська
Кампус

В даний час глобалізація відкриває широкі можливості для роботи в міжнародних компаніях і за кордоном.Це також означає, що конкуренція є жорсткою, і що це importan ...

Детальніше

Програма підготовки магістрів в робототехніці

Holly Xiao
Магістратура
<
Денна
Кампус

Робототехніка це унікальна програма, яка займає площу, де механіки й електротехніки та обчислювальної техніки відповідають ...

Детальніше