close

Фільтри

Див. результати

Знайти кращі заочноФінанси та банківська справа Saint-Nazaire

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації. Класи в обл… Детальніше

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Класи в області фінансів і банківської справи надають студентам знання, пов'язані з тим, як функціонують фінансові ринки і як фінансові установи функціонують. Класи можуть включати в себе бухгалтерський облік, статистика, корпоративні фінанси, управлінський економіка, управління інвестиціями і фінансове посередництво.

Франція пропонує чудовий система вищої освіти не тільки своїх громадян, а й іноземців. Країни 'и динамічною культури приваблює іноземних студентів і тих, хто зацікавлений у проведенні міжнародних курсів. Франція має традицію наукових і технологічних інновацій. Це гарантує, що вчені в повній мірі використовувати свої творчі здібності.

заочно Фінанси та банківська справа в Saint-Nazaire. Отримати всю інформацію про заочно Фінанси та банківська справа і звернутися до школи в Saint-Nazaire відразу!

Згорнути
format_list_bulleted Фільтри
Université de Nantes
Saint-Nazaire, Франція +1 Більше

Цей тренінг базується на досвіді IAE Nantes - Economics

Цей тренінг базується на досвіді IAE Nantes - Economics -
Магістратура
заочно
15 місяці
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут