MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Le Bourget-du-Lac тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Майстер є академічна програма випускником рівня, який займає близько двох років після отримання ступеня бакалавра, щоб отримати. Магістра пропонуються в самих різних спеціальностей, а також в залежності від школи, вони також можуть бути запропоновані в Інтернеті або особисто. Нарахування Master може привести до розширення можливостей працевлаштування для випускників.

 

 

Франція, офіційна назва Французька Республіка, є унітарною напів-президентської республіки, розташованої в основному в Західній Європі, з кількома зарубіжними регіонів і територій.

Будучи муніципалітет в департаменті Савойя у регіоні Рона-Альпи, Le Bourget Du Lac це місто Шамбері міста сусідів, Франція. Це невелике місто з трохи більше 4000 жителів.

Ступінь магістра Le Bourget-du-Lac Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Le Bourget-du-Lac. Знайти ступінь магістра в Le Bourget-du-Lac тут!

знайдених результатів Filter

Майстер в області розширеної мехатроніки

Université Savoie Mont Blanc
Магістратура
<
Денна
<
4 семестри
англійська
Кампус

Мехатроніка - це синергетичний і інтегрований процес декількох наук і навичок (серед яких контроль і комп'ютерні науки, електроніка, механіка), що дозволяє задумувати і розроб ...

Детальніше

майстер в області енергетики і сонячних будівель

Université Savoie Mont Blanc
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Майстер в галузі енергетики і сонячних будівель навчає вчених, здатних вирішувати складні завдання, пов'язані з управлінням, проектування і оптимізації декількох вхідних техно ...

Детальніше