MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Пуатьє тут!

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Після отримання ступеня бакалавра, багато студентів вирішили підвищити свій досвід і освіту, проводячи майстер. Цей майстер може зайняти близько двох років, щоб заробити, і є програми, пропоновані в багатьох різних областях, так що студенти можуть знайти акцент, який працює для них і їх цілі.

 

Франція, офіційна назва Французька Республіка, є унітарною напів-президентської республіки, розташованої в основному в Західній Європі, з кількома зарубіжними регіонів і територій.

Розташований в департаменті В'єнна в регіон Пуату-Шарант у Франції вона міста Пуатьє. Це комуна зазначеного Департаменту і має більш ніж 91 000 жителів. Вона є домом для Університету Пуатьє і 2 робочих і інженерних шкіл.

Ступінь магістра Пуатьє Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Пуатьє. Знайти ступінь магістра в Пуатьє тут!

знайдених результатів Filter

Міжнародний магістр в галузі передових глиняних наук ( IMACS )

University of Poitiers
Магістратура
Вер 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

IMACS - це інтегрований магістр, присвячений аналізу, вивченню та розумінню природних корисних копалин із сильним економічним інтересом. Він розроблений декількома установами ...

Детальніше