close

Фільтри

Див. результати

Знайти Майстра в Орлеан тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним ви… Детальніше

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Нарахування вчений ступінь, такі як Майстер пропонує можливість збільшити свій набір навичок і, можливо, поліпшити ваші шанси працевлаштування в той же час. Майстер-програми можуть бути запропоновані онлайн або неповний робочий день, так що студенти можуть продовжити свою освіту таким чином, що зручно для них.

Франція, офіційна назва Французька Республіка, є унітарною напів-президентської республіки, розташованої в основному в Західній Європі, з кількома зарубіжними регіонів і територій.

Орлеан розташований в регіоні Центр, Франція. Це місце відділу Луарі. У місті більше 100 000 жителів. Вона є домом для Орлеанський університет розташований в районі La Source в південній частині міста.

Ступінь магістра Орлеан Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Орлеан. Знайти ступінь магістра в Орлеан тут!

Згорнути
format_list_bulleted Фільтри
The Polytech Orléans engineering faculty
Орлеан , Франція

У вересні 2010 року Polytech Orléans та ISAT відкрили свої спільно акредитовані "Майстри в автомобільній інженерії для сталого руху". Майстер був акредитований франц ... +

У вересні 2010 року Polytech Orléans та ISAT відкрили свої спільно акредитовані "Майстри в автомобільній інженерії для сталого руху". Майстер був акредитований французьким міністерством досліджень та освіти протягом 5 років у вересні 2017 року. Цей дворічний майстер (3 семестри -
Магістратура
Денна
2 років
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут