MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Лімож тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Нарахування вчений ступінь, такі як Майстер пропонує можливість збільшити свій набір навичок і, можливо, поліпшити ваші шанси працевлаштування в той же час. Майстер-програми можуть бути запропоновані онлайн або неповний робочий день, так що студенти можуть продовжити свою освіту таким чином, що зручно для них.

 

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Ступінь магістра Лімож Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Лімож. Знайти ступінь магістра в Лімож тут!

знайдених результатів Filter

майстер в управлінні інформаційних систем і інфраструктури

3IL Groupe
MSc
<
2 років
англійська
французький
Кампус

1-ий рік є першим, щоб збільшити свої технічні знання і методології в розробці ІТ-проекту. Але ви також починають позиціонувати себе в якості майбутнього менеджера в той час я ...

Детальніше

Ступінь 3iL циклу інженер комп'ютер протягом 3 років

3IL Groupe
Курси для топ-менеджерів
<
3 років
французький
Кампус

3iL Cycle Engineering акредитована CTI, Комісія з цінних паперів інженерів французьких, що гарантує якість програми та її актуальність для потреб бізнесу. Навчання інженер 3iL ...

Детальніше